Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Green Pharmacy

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ – 30 ML

  GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ – 30 ML


  Растителен серум за нега на врвовите на косата!
  Начин на употреба: Се нанесуваат 1-2 капки од серумот на врвовите на мокра или сува коса. Серумот не се мие.
  Пакување: 30 ml
  Серумот не содржи парабени, вештачки бои, SLS (Sodium lauryl sulfate) и SLES (Sodium laureth sulfate).
  ден 400,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML


  Растителен спреј еликсир против косопад!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО АРГАН И КАЛИНКА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО АРГАН И КАЛИНКА -350 ML


  Природен шампон за сува коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЖЕН-ШЕН -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЖЕН-ШЕН -350 ML


  Природно решение за масна коса со суви врвови!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КОПРИВА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КОПРИВА -350 ML


  Природен шампон за нормална коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КАМИЛИЦА -350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО КАМИЛИЦА -350 ML


  Природен шампон за истоштена, третирана и слаба коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО НЕВЕН-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО НЕВЕН-350 ML


  Природен шампон за нормална до масна коса!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО РЕПАЈ-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО РЕПАЈ-350 ML


  Природно решение за проблеми со косопаст!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АГРАН- 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АГРАН- 150 ML


  Органски крем за лице со арганово масло за сува кожа и за кожа склона кон брчки и иритации!
  ден 420,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ- 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ- 150 ML


  Органски крем за лице со екстракт од алое за сува, чувствителна и оштетена кожа!
  ден 420,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО ЗЕЛЕН ЧАЈ - 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО ЗЕЛЕН ЧАЈ - 150 ML


  Органски крем за лице со екстракт од зелен чај за комбинирана и масна кожа со матирачки ефект!
  ден 420,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО КАМИЛИЦА - 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО КАМИЛИЦА - 150 ML


  Органски крем за лице со екстракт од камилица наменет за нормална, сува и осетлива кожа!
  ден 420,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО НЕВЕН - 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО НЕВЕН - 150 ML


  Органски крем за лице со екстракт од невен наменет за сува и дехидрирана кожа!
  ден 420,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО РОЗА - 150 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО РОЗА - 150 ML


  Органски крем за лице со масло од роза наменет за зрела, опуштена кожа на која и е потребна посебна нега!
  ден 420,00
  Слика на GREEN PHARMACY МАСЛО ОД РЕПАЈ И ЧИЛИ - 100 ML

  GREEN PHARMACY МАСЛО ОД РЕПАЈ И ЧИЛИ - 100 ML


  Растително масло за скалп за стимулирање на растот на косата!
  ден 240,00
  Слика на GREEN PHARMACY МАСЛО РЕПАЈ И КОЊСКО ОПАВЧЕ - 100 ML

  GREEN PHARMACY МАСЛО РЕПАЈ И КОЊСКО ОПАВЧЕ - 100 ML


  Растително масло за скалп против косопад!
  ден 240,00
  Слика на GREEN PHARMACY МАСЛО СО РЕПАЈ И АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML

  GREEN PHARMACY МАСЛО СО РЕПАЈ И АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML


  Растително масло за скалп за потхранување и регенерација на косата!
  ден 240,00
  Слика на GREEN PHARMACY МИЦЕЛАРЕН РАСТВОР СО КАМИЛИЦА 3 ВО 1 – 250 ML

  GREEN PHARMACY МИЦЕЛАРЕН РАСТВОР СО КАМИЛИЦА 3 ВО 1 – 250 ML


  Органски мицеларен раствор за чистење на лице наменет за сите типови на кожа!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY МИЦЕЛАРЕН РАСТВОР СО ОВЕС 3 ВО 1 – 250 ML

  GREEN PHARMACY МИЦЕЛАРЕН РАСТВОР СО ОВЕС 3 ВО 1 – 250 ML


  Органски мицеларен раствор за чистење на лице наменет за чувствителна и осетлива кожа склона кон иритации!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY НЕЖЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА - 270 ML

  GREEN PHARMACY НЕЖЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА - 270 ML


  Органски нежен гел за миење лице наменет за сува и чувствителна кожа!
  ден 255,00
  Слика на GREEN PHARMACY НЕЖЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО ЖАЛФИЈА - 270 ML

  GREEN PHARMACY НЕЖЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО ЖАЛФИЈА - 270 ML


  Органски нежен гел за миење лице наменет за кожа склона на иритации и воспаленија!
  ден 255,00
  Слика на GREEN PHARMACY НЕЖЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО ЗЕЛЕН ЧАЈ - 270 ML

  GREEN PHARMACY НЕЖЕН ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО ЗЕЛЕН ЧАЈ - 270 ML


  Органски нежен гел за миење лице наменет за комбинирана до масна кожа склона на акни!
  ден 255,00
  Слика на GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ - 30 ML

  GREEN PHARMACY СЕРУМ ЗА СУВИ ВРВОВИ - 30 ML


  Растителен серум за нега на врвовите на косата!
  ден 400,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА - 250ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ЗА ОШТЕТЕНА КОСА - 250ML


  Растителен спреј еликсир за нега на оштетена, истоштена и бојадисана коса!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД - 250 ML

  GREEN PHARMACY СПРЕЈ ЕЛИКСИР ПРОТИВ КОСОПАД - 250 ML


  Растителен спреј еликсир против косопад!
  ден 275,00
  Слика на GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЦИНК И БРЕЗА-350 ML

  GREEN PHARMACY ШАМПОН СО ЦИНК И БРЕЗА-350 ML


  Природно решение за да се ослободите од перутот!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО АРГАН И КАЛИНКА – 300 ML

  GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО АРГАН И КАЛИНКА – 300 ML


  Природен балсам за сува коса!
  ден 220,00
  Слика на GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО КОПРИВА – 300 ML

  GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО КОПРИВА – 300 ML


  Природен балсам за истоштена, кршлива и слаба коса!
  ден 220,00
  Слика на GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО РЕПАЈ – 300 ML

  GREEN PHARMACY БАЛСАМ СО РЕПАЈ – 300 ML


  Природен балсам против косопад за сите типови коса!
  ден 220,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ИСПУКАНИ ПЕТИ – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА ИСПУКАНИ ПЕТИ – 75 ML


  Органска крема за испукани пети со тегавец и масло од орев!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА НЕПРИЈАТНА МИРИЗБА НА СТОПАЛАТА – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА НЕПРИЈАТНА МИРИЗБА НА СТОПАЛАТА – 75 ML


  Органска крема со дабова кора и руса трева против потење и непријатна миризба на стапалата!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АЛОЕ – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АЛОЕ – 100 ML


  Органска крема за раце со алое вера за хидратирање и омекнување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО – 100 ML


  Органска крема за раце со арганово масло за потхранување и подмладување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО КАМИЛИЦА – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО КАМИЛИЦА – 100 ML


  Органска крема за раце со камилица за регенерација и смирување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛИНОВО МАСЛО – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛИНОВО МАСЛО – 100 ML


  Органска крема за раце со маслиново масло за заштита и потхранување на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛО ОД РОЗА – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО МАСЛО ОД РОЗА – 100 ML


  Органска крема за раце со масло од роза за потхранување и регенерација на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО РУСА ТРЕВА – 100 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА РАЦЕ СО РУСА ТРЕВА – 100 ML


  Органска крема за раце со руса трева за хидратирање и смирување на иритации на кожата на рацете и ноктите!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА СТАПАЛА ПРОТИВ ЖУЉЕВИ – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА СТАПАЛА ПРОТИВ ЖУЉЕВИ – 75 ML


  Органска крема за стопала со алфахидрокси киселина и кедрово масло против жуљеви и груба кожа!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА УМОРНИ НОЗЕ – 75 ML

  GREEN PHARMACY КРЕМ ЗА УМОРНИ НОЗЕ – 75 ML


  Органска крема со див костен и црвени листови од лоза за релаксација на уморни и потечени нозе!
  ден 165,00
  Слика на GREEN PHARMACY ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 300 ML

  GREEN PHARMACY ПИЛИНГ ЗА ТЕЛО – 300 ML


  Органско пилинг за тело со арганово масло, смоква, солни и шеќерни кристали за нежно и длабинско ексфолирање и потхранување на кожата!
  ден 690,00
  Слика на GREEN PHARMACY ПУТЕР ЗА ТЕЛО СО АРГАНОВО МАСЛО И СМОКВА– 200 ML

  GREEN PHARMACY ПУТЕР ЗА ТЕЛО СО АРГАНОВО МАСЛО И СМОКВА– 200 ML


  Органски путер за тело со арганово масло и смоква за нега и потхранување на кожата!
  ден 565,00
  Слика на GREEN PHARMACY ПУТЕР ЗА ТЕЛО СО ЗЕЛЕНО КАФЕ И ШЕА – 200 ML

  GREEN PHARMACY ПУТЕР ЗА ТЕЛО СО ЗЕЛЕНО КАФЕ И ШЕА – 200 ML


  Органски путер за тело со шеа и зелено кафе за нега и потхранување на кожата!
  ден 565,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 370 ML


  Органски смирувачки интимен гел со екстракт од жалфија и алантоин кој ги смирува воспаленијата!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА И АЛОЕ – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА И АЛОЕ – 370 ML


  Органски интимен гел со екстракти од камилица и алое вера со смирувачки ефект!
  ден 290,00
  Слика на GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЧАЈНО ДРВО И НЕВЕН – 370 ML

  GREEN PHARMACY ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЧАЈНО ДРВО И НЕВЕН – 370 ML


  Органски антибактериски интимен гел со екстракти од чајно дрво и невен за нормализирање на pH вредноста!
  ден 290,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО БРУСНИЦА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО БРУСНИЦА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од брусница со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО ЖАЛФИЈА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од жалфија со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО КАМИЛИЦА – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од камилица со смирувачки ефект!
  ден 495,00
  Слика на PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО СО ЧАЈНО ДРВО – 300 ML

  PHARMA CARE ИНТИМЕН ГЕЛ СО СО ЧАЈНО ДРВО – 300 ML


  Органски интимен гел со екстракт од чајно дрво кој ја нормализира pH вредноста во интимната зона!
  ден 495,00
  Слика на GREEN PHARMACY ТОАЛЕТЕН САПУН СО ВЕРБЕНА И ЛИМЕТА – 100 G

  GREEN PHARMACY ТОАЛЕТЕН САПУН СО ВЕРБЕНА И ЛИМЕТА – 100 G


  Природен тоалетен сапун со вербена, лимета и маслиново масло кој не ја суши кожата!
  ден 130,00