Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Gorilla Wear

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ALBIN SHORTS BLACK

  ALBIN SHORTS BLACK


  Дали црната боја е вашa омилена? Тогаш ова се шорцеви за вас! Шорцевите Albin се изработени од најдобриот полиестер и спандекс, со ултра удобна еластична лента околу вашата половина. Ова се вашите нови омилени шорцеви. Имата екстремно растегливи внатрешни панталони кои овозможуваат слобода на движење за време на вашите вежби и целосно покривање. Овој безвременски црн дизајн на Albin шорцевите е задолжително парче во вашата „Gorilla Wear“ колекција.
  ден 690,00
  Слика на ALEXANDRIA HOODIE BLACK

  ALEXANDRIA HOODIE BLACK


  ден 2.290,00
  Слика на ASPEN T-SHIRT DARK GRAY

  ASPEN T-SHIRT DARK GRAY


  ден 1.490,00
  Слика на BELLEVUE BEANIE

  BELLEVUE BEANIE


  Надворешен материјал 100% акрилна волна
  Внатрешен материјал 100% полиестер
  ден 490,00
  Слика на BOXING HAND WRAPS BLACK

  BOXING HAND WRAPS BLACK


  ден 390,00
  Слика на BOXING HAND WRAPS RED

  BOXING HAND WRAPS RED


  ден 390,00
  Слика на CARLIN COMPRESSION TIGHT BLACK
  Слика на CELINA DROP CROTCH JOGGERS GRAY
  Слика на CLASSIC TANK GOLD

  CLASSIC TANK GOLD


  ден 1.190,00
  Слика на CLASSIC TANK TOP ARMY GREEN

  CLASSIC TANK TOP ARMY GREEN


  ден 1.190,00
  Слика на CLASSIC TANK TOP RED

  CLASSIC TANK TOP RED


  ден 1.190,00
  Слика на CLASSIC TANK TOP WHITE

  CLASSIC TANK TOP WHITE


  ден 1.190,00
  Слика на CLASSIC T-SHIRT BLACK

  CLASSIC T-SHIRT BLACK


  ден 1.590,00
  Слика на DETROIT T-SHIRT BLACK

  DETROIT T-SHIRT BLACK


  Боја Црна
  Состав 100% памук
  ден 1.390,00
  Слика на FRESNO T-SHIRT BLACK/RED

  FRESNO T-SHIRT BLACK/RED


  ден 1.690,00
  Слика на FULL LEATHER PADDED BELT BLACK- GOLD

  FULL LEATHER PADDED BELT BLACK- GOLD


  Боја Црно/златна
  Состав 100% кожа
  ден 2.190,00
  Слика на GORILLA WEAR 4 INCH WOMEN LIFTING BELT

  GORILLA WEAR 4 INCH WOMEN LIFTING BELT


  Женскиот појас за кревање Gorilla Wear од 4 инчи е дизајниран специјално за жени кои вежбаат.
  ден 960,00
  Слика на GORILLA WEAR CLEVELAND TRACK JACKET BLACK

  GORILLA WEAR CLEVELAND TRACK JACKET BLACK


  Боја Црна
  Состав 72% полиестер,28% спандекс
  ден 1.990,00
  Слика на GORILLA WEAR GEL GLOVE WRAPS
  Слика на GORILLA WEAR NYLON DIP BELT BLACK

  GORILLA WEAR NYLON DIP BELT BLACK


  - Лесен најлон - Долг ланец од 105 сантиметри - Затворање со карабин - Носивост од 100 килограми - Една големина одговара на сите
  ден 1.690,00
  Слика на HAMILTON HYBRID LONG SLEEVE BLACK - SLIM FIT
  Слика на HAMILTON HYBRID PANTS BLACK - SLIM FIT
  Слика на HILTON SEAMLESS LEGGINGS BLACK
  Слика на HILTON SEAMLESS LEGGINGS BLUE
  Слика на HILTON SEAMLESS LEGGINGS FUCHSIA
  Слика на HILTON SEAMLESS LONG SLEEVE BLACK
  Слика на HILTON SEAMLESS LONG SLEEVE BLUE
  Слика на HILTON SEAMLESS LONG SLEEVE FUCHSIA
  Слика на KAYCEE TIGHTS BLACK

  KAYCEE TIGHTS BLACK


  Боја Црна
  Состав 85% полиестер,15% еластин
  ден 1.890,00
  Слика на KAYCEE TIGHTS BURGUNDY

  KAYCEE TIGHTS BURGUNDY


  Боја Темно розева
  Состав 85% полиестер,15% еластин
  ден 1.890,00
  Слика на LEWIS T-SHIRT DARK GRAY

  LEWIS T-SHIRT DARK GRAY


  ден 1.390,00
  Слика на META SPORTS BRA BLACK

  META SPORTS BRA BLACK


  ден 1.390,00
  Слика на META SPORTS BRA BRUGUNDY RED
  Слика на MINEOLA LONG SLEEVE GRAY

  MINEOLA LONG SLEEVE GRAY


  ден 890,00
  Слика на MONTE VISTA TANK TOP BLACK
  Слика на MONTE VISTA TANK TOP BLUE

  MONTE VISTA TANK TOP BLUE


  Monte Vista маичката е произведена од мешана ткаенина од полиестер и спандекс, која го овозможува неопходното чувство на удобност при вежбањето. Главната идеја кај оваа маичка е да овозможи оптимална функција при тренингот. На предниот и задниот дел содржи рефлектирачки Goirlla Wear логоа и принтови. На задниот дел помеѓу плешките има ластик со солиден високо квалитетен 3D гумен принт на кој пишува ” I Dare You”.
  ден 790,00
  Слика на MONTE VISTA TANK TOP PINK

  MONTE VISTA TANK TOP PINK


  Monte Vista маичката е произведена од мешана ткаенина од полиестер и спандекс, која го овозможува неопходното чувство на удобност при вежбањето. Главната идеја кај оваа маичка е да овозможи оптимална функција при тренингот. На предниот и задниот дел содржи рефлектирачки Goirlla Wear логоа и принтови. На задниот дел помеѓу плешките има ластик со солиден високо квалитетен 3D гумен принт на кој пишува ” I Dare You”.
  ден 790,00
  Слика на MONTELLO BOXING GLOVES BLACK
  Слика на MONTELLO SHIN GUARDS BLACK

  MONTELLO SHIN GUARDS BLACK


  ден 3.190,00
  Слика на MOSBY BOXING GLOVES BLACK

  MOSBY BOXING GLOVES BLACK


  ден 1.890,00
  Слика на MOSBY SHIN GUARDS BLACK

  MOSBY SHIN GUARDS BLACK


  ден 2.290,00
  Слика на MURDO MUAY THAI KICKBOXING SHORTS BLACK - GRAY
  Слика на NEIRO SEAMLESS SPORT BRA BLACK
  Слика на NELSON HOODIE BLACK

  NELSON HOODIE BLACK


  ден 2.190,00
  Слика на PERFORMANCE T-SHIRT ARMY GREEN
  Слика на PERFORMANCE T-SHIRT BLACK/RED

  PERFORMANCE T-SHIRT BLACK/RED


  Оваа маица дизајнирана од Gorilla Wear е удобна и може да се користи за тренинг но и за секојдневни активности. Може лесно да се комбинира со другите парчиња облека за мажи од Gorilla Wear.
  ден 1.190,00
  Слика на PERRY HIGH TOPS BLACK

  PERRY HIGH TOPS BLACK


  Gorilla Wear Perry High Tops се исклучиво лесни со ултимативна контрола на подлогата за натпреварување. Идеални за вашите тешки фитнес и бодибилдинг тренинзи. Совршена комбинација од стил и материјал со највисоки стандарди на квалитет. Овие ултра лесни патики ќе ви обезбедат комфорт, врвна потпора и стабилност, и сето тоа без рестрикции на слободата на движење.
  ден 4.200,00
  Слика на RENTZ LONG SLEEVE DARK GRAY

  RENTZ LONG SLEEVE DARK GRAY


  Ви претставуваме нов начин на тренинг. Сите знаеме дека за време на тренинг вашето тело минува низ многу, па така и облеката за во теретана. Gorilla Wear ви нуди подршка со овие есенцијални блузи.
  ден 1.490,00
  Слика на SHAWNEE ZIPPED HOODIE - MIXED GRAY

  SHAWNEE ZIPPED HOODIE - MIXED GRAY


  Прекрасна тренерка со патент, изработена од лесна висококвалитетна ткаенина. Овој производ е идеален за вежбање, како и за секојдневна облека.
  ден 1.690,00
  Слика на WILLIAMS LONG SLEEVE

  WILLIAMS LONG SLEEVE


  ден 1.690,00