Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Goblin

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на GOBLIN 4 WHEEL EXECUTIVE OVERNIGHTER CABIN LUGGAGE

  GOBLIN 4 WHEEL EXECUTIVE OVERNIGHTER CABIN LUGGAGE


  Тип на производ: ТОРБА ЗА ПАТУВАЊЕ СО 4 ТРКАЛА
  Капацитет: 40 Л.
  Димензии: ш. 460 mm x в. 410 mm x д. 210 mm со 1 Преграда

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 3.699,00