Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Гејнери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на CARBOJET BASIC 6000GR

  CARBOJET BASIC 6000GR


  CarboJet™ Basic е високо квалитетен гејнер специјално дизајниран за дигачи на тегови, бодибилдери во фаза на кревање мускулна маса и спортисти со екстремно брз метаболизам.
  ден 2.300,00
  Слика на CARBOJET GAIN 1KG

  CARBOJET GAIN 1KG


  CarboJet™ Gain е погоден за активни луѓе, кои имаат придобивка од мешавина од протеини и комплекс од јаглехидрати со врвен квалитет. Калориите доаѓаат од веј протеин и јаглехидрати со низок гликемиски индекс.
  ден 690,00
  Слика на CARBOJET GAIN 2.27KG

  CARBOJET GAIN 2.27KG


  CarboJet™ Gain е погоден за активни луѓе, кои имаат придобивка од мешавина од протеини и комплекс од јаглехидрати со врвен квалитет. Калориите доаѓаат од веј протеин и јаглехидрати со низок гликемиски индекс.
  ден 1.350,00
  Слика на CARBOJET BASIC 3KG

  CARBOJET BASIC 3KG


  CarboJet™ Basic е високо квалитетен гејнер специјално дизајниран за дигачи на тегови, бодибилдери во фаза на кревање мускулна маса и спортисти со екстремно брз метаболизам
  ден 1.300,00
  Слика на SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 1000 GR

  SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 1000 GR


  23g протеин / 62g јаглехидрати
  4,7g креатин 3 различни видови
  Додадени амино киселини
  5 Матрикс мешавина на јаглехидрати
  50mg Digezyme®
  Лесен за растворање и варење
  ден 990,00
  Слика на SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 3000 GR

  SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 3000 GR


  23g протеин / 62g јаглехидрати
  4,7g креатин 3 различни видови
  Додадени амино киселини
  5 Матрикс мешавина на јаглехидрати
  50mg Digezyme®
  Лесен за растворање и варење
  ден 2.090,00
  Слика на SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 4500 GR

  SAMURAI SHADOW MASS GAINER | 4500 GR


  23g протеин / 62g јаглехидрати
  4,7g креатин 3 различни видови
  Додадени амино киселини
  5 Матрикс мешавина на јаглехидрати
  50mg Digezyme®
  Лесен за растворање и варење
  ден 2.990,00
  Филтри Close
  Min: ден 690,00 Max: ден 2.990,00
  ден690 ден2990