Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Forever

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  Универзален држач за велосипеди Forever BH-120 е идеален производ за велосипедисти кои користат паметни телефони. Овозможува лесен пристап до телефонот додека возите велосипед. Монтиран на кормилото на велосипедот, тој стабилно го држи уредот на вистинското место за корисникот и овозможува бесплатно користење навигација или плеер за музика. Држачот совршено се прилагодува на вашиот паметен телефон благодарение на еластичните еластични ленти изработени од издржлив силикон. Во исто време, тој овозможува лесен пристап до сите копчиња без блокирање на функциите за препознавање лице или сензор за светло.
  ден 390,00
  Слика на ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  Универзален полнач Forever 3in1 за мини USB
  ден 330,00
  Слика на БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  Полнач за автомобил за брзо полнење со 4 x USB за телефони и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  Брзо наполнете ги уредите што се напојуваат преку USB со полначот за автомобили Forever. Одликувајќи се со две USB порти и единствена USB-C порта, овој полнач за автомобил е совршен за полнење на три уреди истовремено.
  ден 799,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  Универзална екстерна батрија за паметни телефони со метална кутија. Вклучен е и кабелот за батеријата микро USB.
  ден 1.249,00
  Слика на ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  Пренослив звучник FOREVER BS-400 нуди бројни високо квалитетни и напредни одлики. Има репродукција на музика преку Bluetooth. За звучникот е можно да се вметне картичка Micro SD (максимален капацитет од 32 GB) или USB флеш-уред.
  ден 1.390,00
  Слика на СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  TWE-100 earPHONES ќе го направат вашиот секојдневен живот лесен. Слушалките се поврзуваат безжично преку BLUETOOTH 4.2.
  ден 1.299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  Сочни звуци кои течат директно до вашите сетила. Поставете ја забавата со Forever Juicy JSE изберете го вашиот омилен стил. Дајте им живот на сочните музички ритми!
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  Слушалки со патент , компатибилен со цела опрема со приклучок за слушалки од 3,5 мм
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER -BLUETOOTH HEADSET TWE-200 WITH CHARGING CASE

  СЛУШАЛКИ FOREVER -BLUETOOTH HEADSET TWE-200 WITH CHARGING CASE

  Блутут слушалки со додаток кутија за полнење.
  ден 2.299,00