Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Forever

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  Универзален држач за велосипеди Forever BH-120 е идеален производ за велосипедисти кои користат паметни телефони. Овозможува лесен пристап до телефонот додека возите велосипед. Монтиран на кормилото на велосипедот, тој стабилно го држи уредот на вистинското место за корисникот и овозможува бесплатно користење навигација или плеер за музика. Држачот совршено се прилагодува на вашиот паметен телефон благодарение на еластичните еластични ленти изработени од издржлив силикон. Во исто време, тој овозможува лесен пристап до сите копчиња без блокирање на функциите за препознавање лице или сензор за светло.
  ден 390,00
  Слика на ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  ПОЛНАЧ 3 ВО 1 - FOREVER - MICRO USB

  Универзален полнач Forever 3in1 за мини USB
  ден 330,00
  Слика на БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  БРЗ ПОЛНАЧ 4XUSB - 30W FOREVER

  Полнач за автомобил за брзо полнење со 4 x USB за телефони и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  ПОЛНАЧ 2xUSB + QUALCOMM 3.0 + TYPE C - БРЗ ПОЛНАЧ

  Брзо наполнете ги уредите што се напојуваат преку USB со полначот за автомобили Forever. Одликувајќи се со две USB порти и единствена USB-C порта, овој полнач за автомобил е совршен за полнење на три уреди истовремено.
  ден 799,00
  Слика на ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  ЕКСТЕРНА БАТЕРИЈА- POWER BANK - FOREVER 13.000,AH

  Универзална екстерна батрија за паметни телефони со метална кутија. Вклучен е и кабелот за батеријата микро USB.
  ден 1.249,00
  Слика на ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400

  Пренослив звучник FOREVER BS-400 нуди бројни високо квалитетни и напредни одлики. Има репродукција на музика преку Bluetooth. За звучникот е можно да се вметне картичка Micro SD (максимален капацитет од 32 GB) или USB флеш-уред.
  ден 1.390,00
  Слика на СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  TWE-100 earPHONES ќе го направат вашиот секојдневен живот лесен. Слушалките се поврзуваат безжично преку BLUETOOTH 4.2.
  ден 1.299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER - JSE - 200 - ACTIV

  Сочни звуци кои течат директно до вашите сетила. Поставете ја забавата со Forever Juicy JSE изберете го вашиот омилен стил. Дајте им живот на сочните музички ритми!
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  СЛУШАЛКИ FOREVER - STREET MUSIC HEADSET

  Слушалки со патент , компатибилен со цела опрема со приклучок за слушалки од 3,5 мм
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ 4XUSB – БРЗ ПОЛНАЧ 30W

  ПОЛНАЧ 4XUSB – БРЗ ПОЛНАЧ 30W

  Висококвалитетен полнач со 4 слотови за USB приклучоци за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 799,00
  Слика на ПОЛНАЧ СО ТАЈМЕР – 2.2 А – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  ПОЛНАЧ СО ТАЈМЕР – 2.2 А – ГЛАВА ЗА ПОЛНЕЊЕ

  Висококвалитетен полнач FOREVER глава за полнење со тајмер 2.2A за универзална употреба и брзо полнење на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на ПОЛНАЧ-DOC STATION-IPHONE

  ПОЛНАЧ-DOC STATION-IPHONE

  Висококвалитетен статичен полнач за мобилен телефон IPHONE од брендот FOREVER и MICRO USB кабел за брзо полнење на мобилни уреди.
  ден 699,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER – 2XUSB – 2.4A + КАБЕЛ IPHONE

  ПОЛНАЧ FOREVER – 2XUSB – 2.4A + КАБЕЛ IPHONE

  Висококвалитетен полнач и кабел FOREVER за мобилен телефон IPHONE, со 2 слотови за USB приклучок 2.4A за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 499,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER 3.4A – 2 USB

  ПОЛНАЧ FOREVER 3.4A – 2 USB

  Висококвалитетен полнач FOREVER 3.4A со 2 слотови за USB приклучоци за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 699,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER 1A – ЗА IPHOPNE

  ПОЛНАЧ FOREVER 1A – ЗА IPHOPNE

  Висококвалитетен полнач FOREVER 1A за мобилен телефон IPHONE, за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 349,00
  Слика на ПОЛНАЧ FOREVER 12V + КАБЕЛ ЗА IPHONE

  ПОЛНАЧ FOREVER 12V + КАБЕЛ ЗА IPHONE

  Висококвалитетен полнач и кабел FOREVER за мобилен телефон IPHONE, 12 V за брзо полнење на мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАКЛИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE-100

  СЛУШАКЛИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE-100

  Висококвалитетни бежични Bluetooth стерео слушалки TWE-100
  ден 1.299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  Модерни слушалки FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот. Меката и тенка гума совршено се прилагодува на увото и не паѓа.
  ден 899,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  Бежични слушалки FOREVER BLUETOOTH TWE-200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот.
  ден 2.333,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200

  Модерни слушалки FOREVER JSE – 200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – ACTIV

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – ACTIV

  Слушалки FOREVER JSE – 200 – ACTIV за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – CASUAL

  СЛУШАЛКИ FOREVER JSE – 200 – CASUAL

  Модерни слушалки FOREVER JSE – 200 – CASUAL за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-310 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-320 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  Модерни слушалки FOREVER SE – 400 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 400

  Модерни слушалки FOREVER SE – 400 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 410

  СЛУШАЛКИ FOREVER SE – 410

  Модерни слушалки FOREVER SE – 410 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 399,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  СЛУШАЛКИ FOREVER STREET MUSIC STEREO

  Стерео слушалки FOREVER STREET MUSIC за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 255,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  Модерни слушалки FOREVER МSE – 200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 399,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  СЛУШАЛКИ FOREVER МSE – 200

  Модерни слушалки FOREVER МSE – 200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 399,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - Type C

  КАБЕЛ FOREVER - Type C

  Кабел FOREVER - Type C кој што одговара на сите Android уреди.
  ден 199,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - iPhone 5/6/7

  КАБЕЛ FOREVER - iPhone 5/6/7

  Кабел FOREVER за iPhone 5/6/7. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  Кабел FOREVER за iPhone плетен. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  Кабел FOREVER за iPhone плетен. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  Кабел FOREVER за iPhone плетен. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  КАБЕЛ FOREVER - iPhone ПЛЕТЕН

  Кабел FOREVER за iPhone плетен. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - ПЛЕТЕН

  КАБЕЛ FOREVER - ПЛЕТЕН

  Кабел FOREVER плетен. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - ПЛЕТЕН

  КАБЕЛ FOREVER - ПЛЕТЕН

  Кабел FOREVER плетен. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER - ПЛЕТЕН

  КАБЕЛ FOREVER - ПЛЕТЕН

  Кабел FOREVER плетен. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER -iPhone 6/7 - 3 МЕТРИ

  КАБЕЛ FOREVER -iPhone 6/7 - 3 МЕТРИ

  Кабел FOREVER за iPhone 6/7 во должина од 3 метри. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 199,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER-micro USB - 3 МЕТРИ

  КАБЕЛ FOREVER-micro USB - 3 МЕТРИ

  Кабел FOREVER micro USB во должина од 3 метри. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 199,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER-micro USB-1 МЕТАР

  КАБЕЛ FOREVER-micro USB-1 МЕТАР

  Кабел FOREVER micro USB во должина од 1 метар. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 99,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER-Type C

  КАБЕЛ FOREVER-Type C

  Кабел FOREVER Type C. Може да се користи како полнач и како кабел за пренос на податоци.
  ден 149,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER 2 in1-Android и iPhone

  КАБЕЛ FOREVER 2 in1-Android и iPhone

  Кабел FOREVER 2 во 1. Наменет за Android и iPhone. Овој кабел се користи за пренос на податоци и како полнач.
  ден 249,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER 2 in1-Android и iPhone 5/6/7

  КАБЕЛ FOREVER 2 in1-Android и iPhone 5/6/7

  Кабел FOREVER 2 во 1. Наменет за Android и iPhone 5/6/7. Овој кабел се користи за пренос на податоци и како полнач.
  ден 199,00
  Слика на КАБЕЛ FOREVER 2 во 1-micro USB iPhone

  КАБЕЛ FOREVER 2 во 1-micro USB iPhone

  Кабел FOREVER 2 во 1-micro USB. Наменет за iPhone. Овој кабел се користи за пренос на податоци и како полнач.
  ден 249,00