Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Фитнес аксесоари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на AMIX MINISHAKER COLOR 400 ML

  AMIX MINISHAKER COLOR 400 ML


  Amix™ MiniShaker 400ml ви овозможува да ги мешате вашите протеински напитоци брзо и лесно додека сте во движење. Без потреба од блендери за правење на совршен протеински напиток.
  ден 220,00
  Слика на AMIX КУТИЈА ЗА ТАБЛЕТИ

  AMIX КУТИЈА ЗА ТАБЛЕТИ


  Практична кутија за таблети поделена на 7 дена, одлична со компактна големина, која комотно може да се понесе на тренинг или на пат.
  ден 100,00
  Слика на SHAKER MONSTER BOTTLE COLOR

  SHAKER MONSTER BOTTLE COLOR


  Amix Monster Shaker Color 600ml доаѓа со две дополнителни прегради, една за плус протеин и една преграда за таблети и додатни суплементи како креатин, BCAA.
  ден 300,00
  Слика на SHAKER MONSTER BOTTLE NEW

  SHAKER MONSTER BOTTLE NEW


  Amix Shaker Monster Bottle 600ml е паметно решение за носење на дополнителни суплементи.
  ден 300,00
  Слика на MAXLER BASEBALL CAP

  MAXLER BASEBALL CAP


  MAXLER BASEBALL CAP
  High Quality
  Embroidered logo
  Adjustable snapback fit
  ден 200,00
  Слика на MAXLER TOWEL

  MAXLER TOWEL


  MAXLER TOWEL
  High Quality
  100% Jaquard Cotton
  Machine Washable
  ден 200,00
  Слика на POWERBAR SHAKER

  POWERBAR SHAKER


  PowerBar шејкерот е совршеното решение за правење на проеински шејкови на лесен и практичен начин. Се состои од 4 дела и има сито кое што ја спречува појавата на грутки. По користењето може лесно да се исчисти па дури и во машина за садови.
  ден 250,00
  Слика на POWERBAR БИДОН “THE TASTE OF” | 500 ML

  POWERBAR БИДОН “THE TASTE OF” | 500 ML


  Powerbar не дозволува да умрете од жед во најголемата борба со топлината. Во ова шише, вашиот електролитски пијалок се транспортира во вистински стил.
  ден 150,00
  Слика на POWERBAR БИДОН 750ML

  POWERBAR БИДОН 750ML


  100% отпорен на протекување
  Безбеден за храна и нема мирис и вкус
  Погоден за машина за садови
  Без БПА и може да се рециклира
  ден 190,00
  Слика на POWERBAR ПОЈАС

  POWERBAR ПОЈАС


  Појас за носење на 2 гел шишенца.
  Вклучени се 2 шишенца од по 175ml.
  ден 890,00
  Слика на ISOSTAR BIDON 700ML RUN

  ISOSTAR BIDON 700ML RUN


  Високо квалитетна, целосно рециклирачка и нетоксична пластика која не задржува мирис или вкус од напитокот.
  Не содржи било какви штетни супстанции, кои би мигрирале во напитокот.
  Ги задоволува строгите Европски стандарди за контакт со храна.
  Материјал тестиран за безбедност.
  ден 180,00
  Слика на ISOSTAR BIDON HOLDER

  ISOSTAR BIDON HOLDER


  Држач за бидони (шишиња)
  ден 600,00
  Слика на ISOSTAR БИДОН(СРЕБРЕН) – 650ML

  ISOSTAR БИДОН(СРЕБРЕН) – 650ML


  Бидон Исостар со класичен отвор.
  ден 130,00
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 890,00
  ден100 ден890