Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Филтри за воздух

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на BMC RACE ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ MV AGUSTA

  BMC RACE ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ MV AGUSTA


  Опис: Спортски Филтер воздух, BMC Race air filter MV AGUSTA FM712/04 Race
  Одговара за следниве модели: MV AGUSTA BRUTALE 675/800, STRADALE, TURISMO VELOCE 800, F3 675/800
  Made in Italy
  ден 7.000,00
  Слика на СПОРТСКИ ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ GREEN YAMAHA FZ6

  СПОРТСКИ ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ GREEN YAMAHA FZ6


  Опис: Памучен-траен спортски Филтер за воздух Air Filter GREEN FZS600 FAZER 2004-2010
  Заменува: OEM 5VX144510000 - GREEN-No. MY0491
  За 40% поголем проток на воздух од оргиналиот филтер, ја зголемува силата на моторот, отпорен на влага
  Made in Germany
  ден 4.400,00
  Слика на ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ HONDA VT 700-800

  ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ HONDA VT 700-800


  Опис: Филтер воздух HONDA VT 700C
  Заменува: OEM Honda 17215-MK7-000, Honda 17215-MK7-770, HIFLO FILTRO HFA1711
  ден 1.450,00
  Слика на СПОРТСКИ ФИЛТЕР ВОЗДУХ GREEN YAMAHA R1

  СПОРТСКИ ФИЛТЕР ВОЗДУХ GREEN YAMAHA R1


  Опис: Памучен-траен спортски Филтер за воздух Air Filter GREEN YAMAHA YZF R1 2004-2006
  Заменува OEM 5VY144510000 -GREEN-No.MY0524
  40% поголем проток на воздух од оргиналиот филтер, ја зголемува силата на моторот, отпорен на влага
  Made in Germany
  ден 5.200,00
  Слика на ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ SUZUKI BURGMAN 650

  ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ SUZUKI BURGMAN 650


  Опис: Филтер воздух, Air filter SUZUKI BURGMAN AN650
  Заменува oem 13780-10G00-000 / RMS 100602720 / HFA3619
  Made in Taiwan
  ден 950,00