Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  FEURICH 115 - PREMIERE

  Бренд: Feurich

  ПРОИЗВОД: Вертикален клавир
  МОДЕЛ: 115 – PREMIERE
  РОК НА ИСПОРАКА: до 30 работни дена по денот на уплатата.
  УСЛОВИ НА ПЛАЌАЊЕ: 100% аванс, со платежна картичка или на фактура
  ТРАНСПОРТ: Испорака на инструментот е гратис на територијата на Скопје
  ШТИМАЊЕ: Првото штимање е гратис
  ГАРАНЦИЈА: 5 години према условите во гарантниот лист
  Шифра: 100001
  *
  ден 255.000,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 20-30 денови

  Каде што просторот е приоритет, 115 – Premiere е најкомпактниот вертикален клавир од рангот на FEURICH. Со елегантниот Bauhaus дизајн претставува одличен инструмент за модерниот градски живот. Благодарение на креативните дизајнерски функции на овој клавир, моделот FEURICH 115 – Premiere успева да даде подобар звук од останатите во неговата категорија.

  -       Дизајниран од познатиот Германски пијано конструктор Rolf Ibach

  -       Екстремно балансиран звук во оваа категорија

  -       Уникатен FEURICH дизајн на механиката, без пластични компоненти

  -       Стилски Bauhaus дизајн

  -       Педал за прекрасно тивко свирење, одличен за чувствителни соседи!

  Моделот FEURICH 115 – Premiere е достапен во различни бои и има можност за дополнителна надградба со FEURICH silencer system.

  Спецификации на производот
  Производ Вертикално пијано
  Модел 115 - PREMIERE
  Прозведувач FEURICH PIANOFORTE Wendl&Lung Ltd
  Бренд FEURICH
  Боја Бела Полирана / Црна Полирана
  Внатрешност / Материјал Месинг / Хром
  Цена 255,000 МКД или 267,000 МКД (зависи од моделот)
  Рок на испорака До 30 дена (пијаното ви пристигнува директно од фабрика)
  Транспорт Вршиме специјализиран/наменски транспорт до дома
  Штимање Првото штимање е гратис
  Гаранција 5 години гаранција (издадена од фабриката)
  Димензии 115 cm x 60 cm x 146 cm
  Тежина 212 kg
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Каде што просторот е приоритет, 115 – Premiere е најкомпактниот вертикален клавир од рангот на FEURICH. Со елегантниот Bauhaus дизајн претставува одличен инструмент за модерниот градски живот. Благодарение на креативните дизајнерски функции на овој клавир, моделот FEURICH 115 – Premiere успева да даде подобар звук од останатите во неговата категорија.

  -       Дизајниран од познатиот Германски пијано конструктор Rolf Ibach

  -       Екстремно балансиран звук во оваа категорија

  -       Уникатен FEURICH дизајн на механиката, без пластични компоненти

  -       Стилски Bauhaus дизајн

  -       Педал за прекрасно тивко свирење, одличен за чувствителни соседи!

  Моделот FEURICH 115 – Premiere е достапен во различни бои и има можност за дополнителна надградба со FEURICH silencer system.

  Спецификации на производот
  Производ Вертикално пијано
  Модел 115 - PREMIERE
  Прозведувач FEURICH PIANOFORTE Wendl&Lung Ltd
  Бренд FEURICH
  Боја Бела Полирана / Црна Полирана
  Внатрешност / Материјал Месинг / Хром
  Цена 255,000 МКД или 267,000 МКД (зависи од моделот)
  Рок на испорака До 30 дена (пијаното ви пристигнува директно од фабрика)
  Транспорт Вршиме специјализиран/наменски транспорт до дома
  Штимање Првото штимање е гратис
  Гаранција 5 години гаранција (издадена од фабриката)
  Димензии 115 cm x 60 cm x 146 cm
  Тежина 212 kg
  Ознаки за производ