Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  СТОЛ ERGOHUMAN – EXCLUSIVE COLLECTION


  Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка.

  • Синхрон Механизам
  • Ергономска Конструкциjа
  • Уникатен Дизаjн
  • До 130кг
  • 3 Години Гаранција
  • TÜV Сертификат
  Шифра: 1003780
  *
  ден 36.500,00
  i h

  Канцелариски стол Ergohuman карактеристики:

  • Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка
  • Потпирач за глава прилагодлив повисина и агол
  • Синхрон механизам со можност за прилагодување на аголот на седалката и потпирачката
  • Прилагодување според тежината на корисникот
  • Регулирање преку сајла (Bowden cable control)
  • Регулирање на длабочината на седалката
  • Регулирање на потпирачката по висина
  • Флексибилна лумбарна потпора
  • Потпирачи за раце прилагодливи по висина и агол
  • Полирано алуминиумско постоље
  • Тркалца со дијаметар 65mm за сите видови подови
  • Максимална тежина на корисникот – до 130кг.
  • Европски TÜV сертификат
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Канцелариски стол Ergohuman карактеристики:

  • Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка
  • Потпирач за глава прилагодлив повисина и агол
  • Синхрон механизам со можност за прилагодување на аголот на седалката и потпирачката
  • Прилагодување според тежината на корисникот
  • Регулирање преку сајла (Bowden cable control)
  • Регулирање на длабочината на седалката
  • Регулирање на потпирачката по висина
  • Флексибилна лумбарна потпора
  • Потпирачи за раце прилагодливи по висина и агол
  • Полирано алуминиумско постоље
  • Тркалца со дијаметар 65mm за сите видови подови
  • Максимална тежина на корисникот – до 130кг.
  • Европски TÜV сертификат