Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Equilibra

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 100% ЧИСТО БАДЕМОВО МАСЛО- 250ML

  100% ЧИСТО БАДЕМОВО МАСЛО- 250ML


  Ја храни и заштитува кожата и ја подобрува нејзината еластичност.
  ден 910,00
  Слика на ANTI- AGE КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 50 ML

  ANTI- AGE КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 50 ML


  Anti-age кремот co 50% Алое Вера за лице ја потхранува и смирува зрелата кожа, ги измазнува брчките и ја спречува појавата на нови.
  ден 1.440,00
  Слика на ANTI- AGE СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 30 ML

  ANTI- AGE СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 30 ML


  Серум со 50% чист Алое Вера кој ја изедначува кожата на лицето и и го враќа природниот сјај и здрав изглед.
  ден 1.310,00
  Слика на ANTI-AGE МАСКА ЗА ЛИЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 2*7,5ML

  ANTI-AGE МАСКА ЗА ЛИЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 2*7,5ML


  Anti-age маската за лице со арганово масло длабински ја потхранува, омекнува, затегнува и негува кожата и ефикасно делува против брчките и другите знаци на стареење.
  ден 165,00
  Слика на TRICOLOGICA ЗАЈАКНУВАЧКИ БАЛСАМ ЗА КОСА – 200 ML

  TRICOLOGICA ЗАЈАКНУВАЧКИ БАЛСАМ ЗА КОСА – 200 ML


  Специјална формула која ги храни и хидратира влакната на косата. Наменета е за омекнување и лесно расчешлување на сувата коса.
  ден 640,00
  Слика на TRICOLOGICA ЗАЈАКНУВАЧКИ ШАМПОН ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML

  TRICOLOGICA ЗАЈАКНУВАЧКИ ШАМПОН ПРОТИВ КОСОПАД – 250 ML


  Специјална формула за зајакнување на тенката и кршлива коса. Го спречува прекумерното паѓање на косата и го зајакнува влакното.
  ден 640,00
  Слика на TRICOLOGICA ПОТХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА КОСА – 200 ML

  TRICOLOGICA ПОТХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА КОСА – 200 ML


  Специјална формула наменета за закрепнување и нега на сувата и кршлива коса.
  ден 930,00
  Слика на TRICOLOGICA ТЕЧНИ КРИСТАЛИ ЗА КОСА – 50 ML

  TRICOLOGICA ТЕЧНИ КРИСТАЛИ ЗА КОСА – 50 ML


  Специјална формула за потхранување на косата. Можат да се употребуваат на сува или влажна коса.
  ден 895,00
  Слика на TRICОLOGICA ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА БОЈАТА – 250 ML

  TRICОLOGICA ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА БОЈАТА – 250 ML


  Најдобрата прородна грижа за бојадисана коса која го храни и регенерира влакното.
  ден 640,00
  Слика на АЛОЕ ВЕРА ВОДА ЗА УСТА СО ТРОЈНО ДЕЈСТВО – 500 ML

  АЛОЕ ВЕРА ВОДА ЗА УСТА СО ТРОЈНО ДЕЈСТВО – 500 ML


  Вода за уста со 30% алое вера и нежен вкус на ментол која има тројно дејство.
  ден 545,00
  Слика на АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЗAБИ СO АКТИВЕН ЈАГЛЕН – 75 ML

  АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЗAБИ СO АКТИВЕН ЈАГЛЕН – 75 ML


  Гел – паста со 30% Алое Вера и активен јаглен која го спречува појавувањето на забен камен и воедно ги штити и заздравува непцата.
  ден 470,00
  Слика на АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЗAБИ СO ИЗБЕЛУВАЧКО ДЕЈСТВО -75 ML

  АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЗAБИ СO ИЗБЕЛУВАЧКО ДЕЈСТВО -75 ML


  Гел-пастата за заби со 30% Алое Вера и избелувачки ефект идеална за отстранување на флеки од пушењe и газирани пијалоци.
  ден 385,00
  Слика на АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЗAБИ СO ТРОJНО ДЕJСТВO – 75 ML

  АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЗAБИ СO ТРОJНО ДЕJСТВO – 75 ML


  Гел-пастата со 30% Алое Вера и тројно дејство, којa ги штити забите од кариес, наслаги и забен камен.
  ден 385,00
  Слика на АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ ЗAБИ – 75 ML

  АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ-ПАСТА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНИ ЗAБИ – 75 ML


  Не содржаи захарин, флуор, SLS, алергени, парабени и глутен. Со контролирана абразивност. Не ја оштетува забната глеѓ.
  ден 385,00
  Слика на АНТИЦЕЛУЛИТЕН КРИО-ГЕЛ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML

  АНТИЦЕЛУЛИТЕН КРИО-ГЕЛ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML


  Со нов ладен ефект особено наменет за жени со проширени вени!
  ден 1.310,00
  Слика на БАЛСАМ ЗА КОСА СО АРГАНОВО МАСЛО- 200ML

  БАЛСАМ ЗА КОСА СО АРГАНОВО МАСЛО- 200ML


  Балсамот со арганово масло длабински ја потхранува косата од коренот до врвовите, ги зајакнува, заздравува и заштитува влакната.
  ден 580,00
  Слика на БАЛСАМ ЗА УСНИ СО АРГАНОВО МАСЛО- 5,5ML

  БАЛСАМ ЗА УСНИ СО АРГАНОВО МАСЛО- 5,5ML


  Специјална формула за заштита на нежната кожа на усните од студ, сонце и ветер.
  ден 350,00
  Слика на ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА ВАДЕЊЕ ШМИНКА СО АРГАНОВО МАСЛО- 25 ПАРЧИЊА

  ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА ВАДЕЊЕ ШМИНКА СО АРГАНОВО МАСЛО- 25 ПАРЧИЊА


  Влажните марамчиња со арганово масло идеално ја отстрануваат шминката и нечистотиите на лицето, истовремено потхранувајќи ја кожата.
  ден 455,00
  Слика на ДЕЛИКАТНИ ИНТИМНИ МАРАМИЦИ СО АЛОЕ ВЕРА – 12 ПАРЧИЊА

  ДЕЛИКАТНИ ИНТИМНИ МАРАМИЦИ СО АЛОЕ ВЕРА – 12 ПАРЧИЊА


  За совршено чувство на свежина и сигурност во секое време.
  ден 325,00
  Слика на ИНТИМЕН ГЕЛ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML

  ИНТИМЕН ГЕЛ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML


  Деликатен и нежен интимен гел богат со Алое Вера кој има смирувачко дејство за беспрекорна интимна хигиена.
  ден 600,00
  Слика на ЛОСИОН ЗА ТЕЛО СО АРГАНОВО МАСЛО- 200ML

  ЛОСИОН ЗА ТЕЛО СО АРГАНОВО МАСЛО- 200ML


  Лосионот за тело ја потхранува и заштитува кожата на телото. Лесно се апсорбира во кожата и не остава масни траги.
  ден 620,00
  Слика на МАСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 2 X 7.5 ML

  МАСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 2 X 7.5 ML


  Освежувачка маска за лице со 40% чист Алое Вера и 98% природни состојки.
  ден 165,00
  Слика на МИЦЕЛАРНА ВОДА СО АРГАНОВО МАСЛО- 75ML

  МИЦЕЛАРНА ВОДА СО АРГАНОВО МАСЛО- 75ML


  Мицеларната вода со арганово масло перфектно ги отстранува шминката и нечистотиите од лицето, ја потхранува кожата и ја подготвува за следните чекори за нејзина нега.
  ден 565,00
  Слика на ПОТХРАНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 75ML

  ПОТХРАНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 75ML


  Кремот длабински ја потхранива и затегнува кожата со што ја зачувува нејзината младост.
  ден 760,00
  Слика на ПРИРОДЕН САПУН СО АРГАНОВО МАСЛО- 100G

  ПРИРОДЕН САПУН СО АРГАНОВО МАСЛО- 100G


  Природниот сапун со арганово масло помага во одржување на чиста и добро потхранета кожа на рацете и телото.
  ден 290,00
  Слика на СТИК-БАЛСАМ ЗА УСНИ СО АЛОЕ ВЕРА – 5,5 ML

  СТИК-БАЛСАМ ЗА УСНИ СО АЛОЕ ВЕРА – 5,5 ML


  Балсам за усни со 20% чист Алое Вера кој ја заштитува и обновува кожата на усните.
  ден 360,00
  Слика на ТRICOLOGICA ЗАЈАКНУВАЧКИ ЛОСИОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА – 75 ML

  ТRICOLOGICA ЗАЈАКНУВАЧКИ ЛОСИОН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСАТА – 75 ML


  Специјална формула за зајакнување на тенката и кршлива коса. Го спречува прекумерното паѓање на косата и го зајакнува влакното.
  ден 1.090,00
  Слика на ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 75ML

  ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 75ML


  Ја негува, хидратира и измазнува кожата на лицето, по што таа станува кадифено мека.
  ден 760,00
  Слика на ХИДРАТАНТНО МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML

  ХИДРАТАНТНО МЛЕКО ЗА ЧИСТЕЊЕ СО АЛОЕ ВЕРА – 200 ML


  Нежно млеко за чистење на лицето со Алое Вера за секојдневна употреба.
  ден 565,00
  Слика на ЧИСТО АРГАНОВО МАСЛО- 30ML

  ЧИСТО АРГАНОВО МАСЛО- 30ML


  Ја спречува дехидратацијата и губењето на еластичноста на кожата, ја успорува појавата на брчки, има моќно антивоспалително дејство и ја штити кожата од UV зраците.
  ден 1.345,00
  Слика на ШАМПОН ЗА КОСА СО АРГАНОВО МАСЛО- 250ML

  ШАМПОН ЗА КОСА СО АРГАНОВО МАСЛО- 250ML


  Шампонот од арганово масло длабински ја потхранува косата и скалпот, ја зајакнува структурата на влакната без да ги суши.
  ден 545,00
  Слика на ANTI-AGE КРЕМ ПРОТИВ БРЧКИ СО АРГАНОВО МАСЛО- 50ML

  ANTI-AGE КРЕМ ПРОТИВ БРЧКИ СО АРГАНОВО МАСЛО- 50ML


  Специјалната формула ја хидратира и измазнува кожата и ефикасно делува против брчките и првите знаци на стареење.
  ден 1.275,00
  Слика на КРЕМ ЗА КОЖАТА ОКОЛУ ОЧИТЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 15ML

  КРЕМ ЗА КОЖАТА ОКОЛУ ОЧИТЕ СО АРГАНОВО МАСЛО- 15ML


  Ја потхранува, омекнува, измазнува и затегнува кожата и ја спречува појавата на брчки.
  ден 785,00
  Слика на EQUIIBRA ЛУК И ГЛОГ – 32 ВЕГЕ КАПСУЛИ

  EQUIIBRA ЛУК И ГЛОГ – 32 ВЕГЕ КАПСУЛИ


  Додаток во исхраната без глутен
  Состав: маслен екстракт од лук (Allium sativum L.), маслен ектракт од цветови и листови од глог (Crategus curvisepala lindm.), хидроксипропил, пченкарен скроб (Е1440), глицерол (Е422), карагенан (Е407), сорбитан монолеат (Е494), полисорбат 80 (Е433), есенцијално масло од семе на кардамон (Elettaria cardamomum L. Maton), диодиум фосфат (Е339), титаниум диоксид (Е171), железо оксид (Е172), екстракт од рузмарин (Е392).
  Начин на употреба: се препорачува по 1-2 веге капсули на ден. Веге капсулите треба да се проголтаат со доволна количина на течност препорачливо за време на оброк.
  ден 835,00
  Слика на EQUIIBRA МЕЛАТОНИН ПЛУС ГРИФОНИЈА – 60 ТАБЛЕТИ

  EQUIIBRA МЕЛАТОНИН ПЛУС ГРИФОНИЈА – 60 ТАБЛЕТИ


  Додаток во исхраната без глутен
  Состав: калциум фосфат, микрокристална целулоза, сув екстракт од семе од грифониа (Griffonia simplicifolia (dc) baill.) 95% 5-HTP, растителен магнезиум стеарат, силикон диоксид, витамин В6 (пиридоксин хидрохлорид), мелатонин.
  Начин на употреба: се препорачува 1 таблета на ден. Таблетите треба да се проголтаат со доволна количина на течност препорачливо половина час пред да одите на спиење. Благопријатниот ефект се добива благодарение на содржината од 1 мг мелатонин во таблетите непосредно пред спиење.
  ден 930,00
  Слика на EQUIIBRA РЕЛАКС ДЕН И НОЌ – 50 ТАБЛЕТИ

  EQUIIBRA РЕЛАКС ДЕН И НОЌ – 50 ТАБЛЕТИ


  Додаток во исхраната без глутен
  Состав: сув екстракт од пасифлора, сув екстракт од камилица, сув екстракт од валеријана, сув екстракт од глог – цвет и листови, сув екстракт од лаванда, сув екстракт од калифорниски мак, калциум фосфат, микрокристална целулоза, магнезиумови соли на масни киселини).
  Начин на употреба: при стрес од 1 до 3 таблети на ден со доволно количество на вода, за добар сон 2-3 таблети половина час пред спиење. Таблетите потребно е да се проголтаат цели со доволно количество на течност.
  ден 820,00
  Слика на EQUIIBRA ТОП ПРОСТАТА – 40 МЕКИ ЖЕЛАТИНСКИ КАПСУЛИ

  EQUIIBRA ТОП ПРОСТАТА – 40 МЕКИ ЖЕЛАТИНСКИ КАПСУЛИ


  Додаток во исхраната без глутен
  Состав: масло од семки од тиква, сув екстракт од плодови на сабалм палма, сув екстракт од листови на дива брусница, витамин Е, цинк, моно и диглицериди на масни киселини (Е471), желатин, глицерол (Е422) соја лецитин (Е322), железо оксид (Е172), титаниум диоксид (Е171).
  Начин на употреба: се препорачува по 2 меки желатински капсули на ден. Меките желатински капсули треба да се проголтаат со доволна количина на течност препорачливо наутро.
  ден 1.310,00
  Слика на EQUILIBRA ALGA SNELLA – 75 ТАБЛЕТИ

  EQUILIBRA ALGA SNELLA – 75 ТАБЛЕТИ


  Додаток во исхраната без глутен
  Состав: микрокристална целулоза, листови од бреза во прав(Betula pendula Roth), сув екстракт од кафеави келп алги (тинкт. 0,11% јод) (Fucus vesiculosus L.), спирулина во прав (Spirulina platensis Geitler), азиска центела во прав (Centella asiatica L.), магнезиумови соли на масни киселини, натриум карбоксиметил целулоза.
  Начин на употреба: се препорачува 3 таблети на ден. Таблетите треба да се проголтаат со доволна количина на течност препорачливо пред главното јадење во првиот дел од денот.
  ден 835,00
  Слика на EQUILIBRA BCCА АМИНОКИСЕЛИНИ СО РАЗГРАНЕТИ СИНЏИРИ -100 ТАБЛЕТИ

  EQUILIBRA BCCА АМИНОКИСЕЛИНИ СО РАЗГРАНЕТИ СИНЏИРИ -100 ТАБЛЕТИ


  Додаток во исхраната
  Состав: Микс на амино киселини со разгранети синџири Kyowa®: L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine; микрокристална целулоза, карбокси метил, целулоза, силикон диоксид, магнезиум стеарат, витамин B6 (Pyridoxine hydrochloride).
  Начин на употреба: 5 таблети дневно. Да не се надминува дневната препорачана доза. Таблетите се пијат со течност, препорачливо по спортски активности (тренинг).
  ден 2.190,00
  Слика на EQUILIBRA TOP FEGATO – 30 ТАБЛЕТИ

  EQUILIBRA TOP FEGATO – 30 ТАБЛЕТИ


  Додаток во исхраната на база на холин и растителни екстракти (без глутен)
  Состав: холин битартат, сув екстракт од листови од артичока, сув екстракт од плод од млечен трн, сув кстракт од листови од рузмарин, сок од алое вера, микрокристална целулоза, талк, магнезиум стеарат, силициум диоксид, Е 171, Е 141, Е464, Е1521, .
  Начин на употреба: 2 таблети на ден. Таблетите треба да се конзумираат со доволна количина на течност, по можност за време на појадок.
  ден 840,00
  Слика на EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА ВИТКА ФИГУРА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ

  EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА ВИТКА ФИГУРА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ


  Состав:Зелен чај, рачки од цреша, кора од лимон,лист од бреза, сина трева и црвени листови од лоза.
  Начин на употреба: 1 филтер кесичка се полева со 200 ml врела вода и се остава да кисне 5 -10 мин. Пред употреба се цеди и се пие незасладен 1-2 пати на ден.
  ден 420,00
  Слика на EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА ДЕТОКСИКАЦИЈА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ

  EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА ДЕТОКСИКАЦИЈА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ


  Состав: лист од глуварче, корен од едногодишна ливадарка, корен од репа, листови од артичока, корен од цикорија, листови од маточина.
  Начин на употреба: 1 филтер кесичка наутро се полева со 250 ml врела вода и се остава да кисне 3-5 минути, по што може да се пие.
  ден 420,00
  Слика на EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА ДИГЕСТИВНИОТ СИСТЕМ – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ

  EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА ДИГЕСТИВНИОТ СИСТЕМ – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ


  Состав: див копар, корен од сладок корен, семе од зелен анасон, листови од мента, кора од сладок портокал и цветови од камилица.
  Начин на употреба: 1 филтер кесичка наутро се полева со 250 ml врела вода и се остава да кисне 3-5 мин, по што може да се пие.
  ден 420,00
  Слика на EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА СТОЛИЦАТА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ

  EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА СТОЛИЦАТА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ


  Состав: семе од див копар, корен од сладок корен, листови од сена, корен од едногодишна ливадарка и корен од репа.
  Начин на употреба: 1 филтер кесичка навечер се полева со 250 ml врела вода и се остава да кисне 3-5 мин, по што може да се пие.
  ден 420,00
  Слика на EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА РЕЛАКСАЦИЈА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ

  EQUILIBRA БИЛЕН ЧАЈ ЗА РЕЛАКСАЦИЈА – 15 ФИЛТЕР КЕСИЧКИ


  Состав: цветови и листови од лимета, цветови и листови од глог, кора од сладок портокал, листови од пасифлора, корен од валеријана.
  Начин на употреба: 1 филтер кесичка навечер се полева со 250 ml врела вода и се остава да кисне 3-5 мин, по што може да се пие.
  ден 420,00
  Слика на EQUILIBRA ЕКСТРА АЛОЕ ВЕРА ЧИСТ ЛАДНО ЦЕДЕН СОК – 1000 ML

  EQUILIBRA ЕКСТРА АЛОЕ ВЕРА ЧИСТ ЛАДНО ЦЕДЕН СОК – 1000 ML


  Додаток во исхраната
  Состав: чист сок од 100% Алое (Aloe Vera var. Barbadensis Miller) (99.55%), лимонова киселина, калиум сорбат, натриум бензоат.
  Начин на употреба: 50 ml(едно мерно капаче) дневно од сокот, може да се пие чист или да се додаде во друга течност, по можност наутро. Пред употреба добро да се протресе шишето со сок.
  ден 1.700,00
  Слика на EQUILIBRA ЖЕЛЕЗО СО ВИТАМИН C И ФОЛНА КИСЕЛИНА – 60 КАПСУЛИ

  EQUILIBRA ЖЕЛЕЗО СО ВИТАМИН C И ФОЛНА КИСЕЛИНА – 60 КАПСУЛИ


  Додаток во исхраната со железо, витамин C и фолна киселина
  Состав: масло од семки од соја, нишесте (Е1440), аскорбинска киселина (витамин C), глицерол (Е422), жолт пчелин восок (Е901), железен сулфат, карагенин (Е407), соја лецитин (Е322), железен оксид (Е172), динатриум фосфат (Е339), фолна киселина.
  Начин на употреба: 2 капсули дневно. Капсулите треба да се конзумираат со доволна количина на течност за време на јадење. Да не се надминува дневната препорачана доза.
  ден 730,00
  Слика на EQUILIBRA КАЛИУМ И МАГНЕЗИУМ – 20 КЕСИЧКИ

  EQUILIBRA КАЛИУМ И МАГНЕЗИУМ – 20 КЕСИЧКИ


  Додаток во исхраната
  Состав: Малтодекстрин, калиум цитрат, магнезиум пирофосфат, магнезиум глицерофосфат, фруктоза, боител карамел, арома, силициум диоксид, засладувач-сукралоза, лимонска киселина.
  Начин на употреба: 1 кесичка дневно растворена во 100-200 ml вода.конзумираат со доволна количина на течност за време на јадење. Да не се надминува дневната препорачана доза.
  ден 1.130,00
  Слика на EQUILIBRA МАГНЕЗИУМ + B ВИТАМИНИ – 30 ТАБЛЕТИ

  EQUILIBRA МАГНЕЗИУМ + B ВИТАМИНИ – 30 ТАБЛЕТИ


  Додаток во исхраната
  Состав: Магнезиум оксид, микрокристална целулоза, магнезиум цитрат, магнезиум лактат, силикон двооксид, магнезиум стеарат, витамин B5 (calcium pantothenate), витамин B6 (pyridoxine hydrochloride), витамин B1 (thiamine hydrochloride).
  Начин на употреба: 1 таблета дневно со вода по можност наутро.
  ден 545,00
  Слика на ХИТОЗАН 1000 – 40 КАПСУЛИ

  ХИТОЗАН 1000 – 40 КАПСУЛИ


  Додаток на исхраната со хром и хитозан.
  Состав: хитозан, желатин, магнезиум стеарат, хром хлорид, бакар комплекс – хлорофилин.
  Начин на употреба: 4 капсули, од кои две капсули пред главен оброк барем 30 минути пред јадење со многу вода.
  ден 1.020,00