Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  EQUIIBRA КРЕМА ЗА СОНЧАЊЕ SPF 25

  Бренд: Equilibra
  Природни италијански формули збогатени со 20% алое вера, масло од морков и витамин Е кои ја стимулираат природната заштитна бариера на кожата. Нежни и моќни со специјален PRO-SUN UV Complex наменети дури и за најосетливата кожа! Обезбе дуваат максимална заштита од штетните УВ зраци.
  Шифра: 11438
  ден 1.400,00
  i h

   

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

   

  Ознаки за производ