Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Енергетски пијалоци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 5 ELECTROLYTES – 10 ШУМЛИВИ ТАБЛЕТИ (42 G) – MANGO PASSIONFRUIT

  5 ELECTROLYTES – 10 ШУМЛИВИ ТАБЛЕТИ (42 G) – MANGO PASSIONFRUIT


  Растворлива таблета – додаток во исхраната, за подготовка на електролитен напиток без калории со 5 минерали и засладувач. Mango вкус.
  ден 220,00
  Слика на POWER GEL HYDRO – 67 ML – MOJITO

  POWER GEL HYDRO – 67 ML – MOJITO


  Течен концентриран јаглехидратен гел за спортисти со кофеин и натриум – со вкус на мохито.
  ден 100,00
  Слика на POWER GEL ORIGINAL – 41 G

  POWER GEL ORIGINAL – 41 G


  Концентриран јаглехидратен гел за спортисти со натриум
  ден 90,00
  Слика на POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ПОРТОКАЛ

  POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ПОРТОКАЛ


  Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на портокал.
  ден 1.190,00
  Слика на POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ЦРВЕНО ОВОШЈЕ

  POWERBAR ISOACTIVE – 1320 G – ЦРВЕНО ОВОШЈЕ


  Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на црвено овошје.
  ден 1.190,00
  Слика на HYDRATE & PERFORM LEMON 400 G

  HYDRATE & PERFORM LEMON 400 G


  Менаџирање на хидратацијата; Зголемување на издржливоста; Оптимизирање на опоравокот
  ден 470,00
  Слика на HYDRATE & PERFORM ORANGE 400 G

  HYDRATE & PERFORM ORANGE 400 G


  Менаџирање на хидратацијата; Зголемување на издржливоста; Оптимизирање на опоравокот
  ден 470,00
  Слика на KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G

  KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G


  Кола-лимета
  Оригинален рецепт за вкус
  Суровини со највисок квалитет
  ден 1.090,00 ден 890,00
  Слика на C4 ORIGINAL PRE WORKOUT 195G

  C4 ORIGINAL PRE WORKOUT 195G


  Без разлика дали го започнувате вашето фитнес патување или сакате да стигнете до наредното ниво, C4 ORIGINAL ќе ви помогне да го достигнете вашиот полн понтенцијал.
  ден 1.790,00 ден 1.490,00
  Филтри Close
  Min: ден 90,00 Max: ден 1.490,00
  ден90 ден1490