Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Електроника

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ALCATEL 1066D

  ALCATEL 1066D

  Alcatel 1066D Dual Sim Black, класичен мобилен телефон со основни карактеристики и извонредна цена. - Мал и лесен - Задна камера за фотографирање и снимање видеа - Може да се прошири со Micro SD картичка.
  ден 1.099,00
  Слика на ALCATEL 1 5033D

  ALCATEL 1 5033D

  Не чекајте повеќе за да уживате во Alcatel 1 5033D со најдобра цена .
  ден 3.650,00
  Слика на HONOR 8A

  HONOR 8A


  Eкран: 6.09 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 8.999,00
  Слика на HONOR 8X

  HONOR 8X


  Eкран: 6.5 инчи (1080x2340 pixels)
  Камера: 20 mp
  Рам: 4/6 GB Ram
  Батерија: 3750mAh Li-Po
  ден 13.999,00
  Слика на HUAWEI HONOR 7S

  HUAWEI HONOR 7S


  Eкран: 5.45 (720x1440 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 3020mAh
  ден 6.299,00
  Слика на MAXCOM - MS457 - STRONG

  MAXCOM - MS457 - STRONG


  Eкран: 5 инчи
  Камера: 8 MP (3264×2448 px)
  Рам: 2GB RAM
  Батерија: 4000 mAh
  ден 9.999,00
  Слика на MAXCOM - MS571

  MAXCOM - MS571


  Eкран: 5.7 инчи
  Камера: 13 Mpx
  Рам: 3 GB RAM
  Батерија: 3400 mAh
  ден 13.999,00
  Слика на NOKIA 105 (2019)

  NOKIA 105 (2019)


  Eкран: 1.77 инчи (120x160 pixels)
  Камера: Нема
  Рам: 4MB RAM
  Батерија: 800mAh
  ден 1.399,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A10

  SAMSUNG GALAXY A10


  Eкран: 6.2 инчи (720x1520 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 2/4GB RAM
  Батерија: 3400mAh
  ден 8.999,00
  Слика на SAMSUNG GALAXY A20E

  SAMSUNG GALAXY A20E


  Eкран: 5.8 инчи (720x1560 pixels)
  Камера: 13MP, 1080p
  Рам: 3GB RAM
  Батерија: 3000mAh
  ден 9.490,00
  Слика на XIAOMI REDMI 8A

  XIAOMI REDMI 8A


  Eкран: 6.22 инчи (720x1520 pixels)
  Камера: 12MP, 1080p
  Рам: 2-4GB RAM
  Батерија: 5000mAh
  ден 8.399,00
  Слика на ЗВУЧНИК - BLUETOOTH - JUNIOR - SETTY
  Слика на ЗВУЧНИК BLUETOOTH FOREVER BS 400
  Слика на ЗВУЧНИК MANTA ORION SPK5023 KARAOKE

  ЗВУЧНИК MANTA ORION SPK5023 KARAOKE


  Моќност и батерија:

  - Батерија: 5 Ах батерија
  - Моќност: 80w / моќност 8000
  ден 10.390,00
  Слика на ЗВУЧНИК MEDIA-TECH BOOMBOX LT (MT3155) SPEAKER

  ЗВУЧНИК MEDIA-TECH BOOMBOX LT (MT3155) SPEAKER


  Моќност и димензии:

  - Моќност: RMS 6W, PMPO 300W, 120 ~ 18000 Hz
  - Димензии: 130x110x205mm
  ден 1.450,00
  Слика на ЗВУЧНИК PORTABLE SPEAKER 4'' WOOFER MODEL: B703

  ЗВУЧНИК PORTABLE SPEAKER 4'' WOOFER MODEL: B703


  Моќност и димензии:

  - Димензии: L203 x W126 x H256mm
  - Моќност: 9W
  ден 1.370,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ EDIFIER P3060 2,1

  ЗВУЧНИЦИ EDIFIER P3060 2,1


  Моќност и димензии:

  - Моќност: 160Hz - 20kHz, Сабвуфер: 30Hz - 130Hz
  - Димензии: 213 mm x 212 mm x 237 mm (ШxВxД)
  ден 3.499,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA KRONOS SPK5024 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA KRONOS SPK5024 KARAOKE


  Моќност и Tежина:

  - Моќност: 40w / моќност 4000
  - Tежина: 10,5 кг
  ден 7.690,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA NERIO SPK5027 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA NERIO SPK5027 KARAOKE


  Моќност и Батерија:

  - Моќност: 80w / моќност 5000
  - Батерија: 4,5 Ах батерија
  ден 10.990,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA NIKE SPK5028 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA NIKE SPK5028 KARAOKE


  Моќност и Димензии:

  - Моќност: 220V, 50Hz
  - Димензии: 260х272х610мм
  ден 8.400,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA PARTY AUDIO SPK5031 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA PARTY AUDIO SPK5031 KARAOKE


  Моќност и Тежина:

  - Моќност: 40w / моќност 4000 P.M.P.O.
  - Тежина: 7,2 кг
  ден 5.990,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK5003-PRO KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK5003-PRO KARAOKE


  Моќност и Димензии:

  - Моќност: 110-240V ~ 50-60Hz
  - Димензии: 365x380x680mm
  ден 9.999,00
  Слика на ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK811 KARAOKE

  ЗВУЧНИЦИ MANTA SPK811 KARAOKE


  Моќност и Димензии:

  - Моќност: 230V, DC 5V, 1200 mAh
  - Димензии: 16 × 13,7х41см
  ден 2.590,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР CASIO DR-320 TEC PRINTING CALC 14 DIGIT

  КАЛКУЛАТОР CASIO DR-320 TEC PRINTING CALC 14 DIGIT


  Формат фактор Работна површина
  Тип Печатење
  Боја на производот Црна
  ден 5.950,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР CITIZEN CX-32N PRINTING CALCULATOR

  КАЛКУЛАТОР CITIZEN CX-32N PRINTING CALCULATOR


  Тежина и димензии:
  - Димензии: 226 x 148 x 68 mm
  - Тежина: 410 g
  ден 3.950,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DELI – E1520A

  КАЛКУЛАТОР DELI – E1520A


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 234×150×43MM
  - Материјал: Пластика
  ден 430,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DELI – E1616

  КАЛКУЛАТОР DELI – E1616


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 216×160×41MM
  - Материјал: Метал
  ден 500,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DELI – E1629

  КАЛКУЛАТОР DELI – E1629


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 190×137×38MM
  - Материјал: Метал
  ден 470,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DELI – E39203

  КАЛКУЛАТОР DELI – E39203


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 198×142×41MM
  - Материјал: Пластика
  ден 420,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DELI – E39265

  КАЛКУЛАТОР DELI – E39265


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 216 × 160 × 41MM
  - Материјал: Метал
  ден 510,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2210-8

  КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2210-8


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 13,4 x 10,7 x 3,4 CM
  - Материјал: Пластика
  ден 280,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2239A

  КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2239A


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 140 x 139 x 30 MM
  - Материјал: Пластика
  ден 540,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2242DM

  КАЛКУЛАТОР DESKTOP CALCULATOR OPTIMA SW-2242DM


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 20,6 x 15,5 x 3,5 CM
  - Материјал: Пластика
  ден 390,00
  Слика на КАЛКУЛАТОР SCIENTIFIC DELI – E1709

  КАЛКУЛАТОР SCIENTIFIC DELI – E1709


  Материјал и димензии:

  - Димензии: 149 × 81 × 14MM
  - Материјал: Пластика
  ден 320,00
  Слика на МЕМОРИСКА КАРТИЧКА 16 GB - GOODRAM (MICRO CARD)
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 128 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 16 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 32 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРО СД KINGSTON - 64 GB - CLASS 10
  Слика на МИКРОФОН MANTA 005 KARAOKE

  МИКРОФОН MANTA 005 KARAOKE


  Должина на кабел: 300 см
  ден 500,00
  Слика на ПРОЕКТОР MULTIPIC 3.1

  ПРОЕКТОР MULTIPIC 3.1


  Спецификации:

  Native resolution: 800*480, supported 720P/ 1080P

  Brightness: 2000 lumens

  Contrast ratio: 1000:1

  Image rotation: 360°

  Lens: manual focus

  Aspect ratio: 16:9, 4:3

  Lamp type: LED 100W, 50 000 life hours

  Zoom: remote, electric Image size: 50-140’’

  Keystone correction: Manual 15°

  Noise intensity: 25 dB

  Voltage: 110 – 240 V / 50 – 60 Hz

  Ports: HDMI1/ HDMI2/ USB1/ USB2/ AV/ VGA/ YPbPr/ ATV

  Operating temperature range: 0° – 50° C

  Dimensions: 3*25.7*10.5 cm

  Weight: 3 kg

  Product box accessories: a remote control/ a power cable / an AV chinch cable / a VGA cable
  ден 9.999,00
  Слика на ПРОЕКТОР MULTIPIC 2.2

  ПРОЕКТОР MULTIPIC 2.2


  Спецификации:

  Native resolution: 800x480px, HD 1080px and 720px support

  Contrast ratio: 800 : 1

  Lens: manual focus

  Lamp type: LED 55W

  Image size: 34-130″

  Noise intensity: 25 dB

  Ports: USB1/USB2/SD/HDMI/AV/IR

  Dimensions: 201x151x67.5 mm

  Product box accessories: A power cable, a lens cover, a 3-in-1 AV cable, a remote control, a manual, a warranty card
  ден 6.799,00
  Слика на СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS

  СЛУШАЛКИ TRACER OCTOPUS


  Должина на кабел: 2,2м
  Тип на слушалките: Супер-аурал
  ден 670,00
  Слика на ТАБЛЕТ OVERMAX QUALCORE 1027 - 4G

  ТАБЛЕТ OVERMAX QUALCORE 1027 - 4G


  Технички Карактеристики

  Screen: 10.1 ” IPSHD, multipoint

  Resolution: 1280 x800 px 210 dpi

  Processor: Spreadtrum SC9832, 4 x 1.4GHz 64 bit

  Graphics card: MaliT820

  RAM memory: 2 GB

  Flash memory: 16 GB External SD / SDHC memory: up to 128 GB Modem 4G

  Connectivity: WI-FI 802.11 b / g / n, 4G LTE,

  Camera: 2 x – rear 8.0 mpx, front 2.0 mpx

  Operating system: Android 8.1. (64 bits)

  Speakers, microphone

  Interfaces: mini 3.5 mm jack, microUSB OTG, microSD, 2 x mini SIM

  Battery: 5000 mAh

  The dimensions of the device: 2420 x 1720 x 9 mm

  Weight: 480 g

  Housing material: metal
  ден 6.499,00
  Слика на ТЕЛЕВИЗОР - VIVAX IMAGO LED TV-40
  Слика на УСБ 16 GB - TOSHIBA

  УСБ 16 GB - TOSHIBA

  ден 290,00
  Слика на УСБ KINGSTON 32 GB DATA TRAVELER
  Слика на УСБ KINGSTON 128 GB 3.0

  УСБ KINGSTON 128 GB 3.0

  ден 1.333,00
  Слика на УСБ KINGSTON 64 GB 3.0
  Слика на УСБ МЕМОРИЈА 16 GB - MEDIA RANGE (USB)