Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Електрични тротинети

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на MS ENERGY E10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY E10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  Електричниот скутер е практично превозно средство за градските гужви! Новата Е серија на електрични скутери MS Energy е идеална за сите оние кои ќе користат скутер секој ден. Моќна батерија, моќен три-брзински мотор и поголема силиконска шара ќе ви дадат идеално возење со поголема брзина и подолг опсег.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 39.900,00 ден 34.990,00
  Слика на MS ENERGY E20 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY E20 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  Новата е серија е идеална за сите оние кои ќе користат скутер секој ден. Моќна батерија, моќен три-брзински мотор и поголема силиконска шара, обезбедуваат идеално возење со поголеми брзини и опсег до 70 км.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 49.900,00 ден 43.990,00
  Слика на MS ENERGY M10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY M10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 25.999,00 ден 20.590,00
  Слика на MS ENERGY R10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY R10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  За градско возење со стил нема да останете незабележани. Нема пречки за големото 20 „предно тркало и 16“ задно тркало. Тоа ќе го направи вашето возење удобно и безбедно.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 41.990,00
  Слика на MS ENERGY X10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  MS ENERGY X10 ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ

  Електричен тротинет MS ENERGY x10 Краток опис: За сите љубители на адреналин, серијата eRomobil Extreme го обезбедува токму тоа чувство! Два моќни мотори од 1000 W ќе ве одведат до врвот на секој рид. Амортизерите со висок удар и робусните гуми од 10″ За сите љубители на адреналин, серијата eRomobil Extreme го обезбедува токму тоа чувство! Два моќни мотори од 1000 W ќе ве одведат до врвот на секој рид. Амортизерите со висок удар и робусните гуми од 10″

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 89.999,00 ден 87.999,00
  Филтри Close
  Min: ден 20.590,00 Max: ден 87.999,00
  ден20590 ден87999