Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Еколошки средства за чистење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на BIONUR COLOR TRAP 2 IN 1 КРПИЧКИ ЗА ПЕРЕЊЕ – 20 ПАРЧИЊА

  BIONUR COLOR TRAP 2 IN 1 КРПИЧКИ ЗА ПЕРЕЊЕ – 20 ПАРЧИЊА


  Магнет за ефикасно впивање на вишокот боја и нечистотија од алиштата!
  ден 290,00
  Слика на BIONUR ВОЛШЕБНИК ПРОТИВ ДАМКИ – 220 G

  BIONUR ВОЛШЕБНИК ПРОТИВ ДАМКИ – 220 G


  Хокус-Покус…. и дамките ги нема!
  ден 420,00
  Слика на BIONUR ДЕТЕРГЕНТ ЗА БЕЛИ АЛИШТА – 1500 ML

  BIONUR ДЕТЕРГЕНТ ЗА БЕЛИ АЛИШТА – 1500 ML


  Го спречува посивувањето и ја обновува белата боја на алиштата.
  ден 500,00
  Слика на BIONUR ЕКО ДЕТЕРГЕНТ ЗА АЛИШТА СО ИНДИСКО ОРЕВЧЕ – 1000 ML

  BIONUR ЕКО ДЕТЕРГЕНТ ЗА АЛИШТА СО ИНДИСКО ОРЕВЧЕ – 1000 ML


  Природно еколошко средство за перење!
  „Индиското“ оревче (Sapindus mukorossi) кое е богато со сапунини е најголем хит во современите еколошки производи за перење, миење и чистење.
  ден 565,00
  Слика на BIONUR ЕКО ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ СО ИНДИСКО ОРЕВЧЕ – 500 ML

  BIONUR ЕКО ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ СО ИНДИСКО ОРЕВЧЕ – 500 ML


  Природно еколошко средство за перење!
  „Индиското“ оревче (Sapindus mukorossi) кое е богато со сапунини е најголем хит во современите еколошки производи за перење, миење и чистење.
  ден 400,00
  Слика на BIONUR ЕКО ПРАШОК ЗА АЛИШТА СО ИНДИСКО ОРЕВЧЕ – 1000 G

  BIONUR ЕКО ПРАШОК ЗА АЛИШТА СО ИНДИСКО ОРЕВЧЕ – 1000 G


  Природно еколошко средство за перење!
  „Индиското“ оревче (Sapindus mukorossi) кое е богато со сапунини е најголем хит во современите еколошки производи за перење, миење и чистење.
  ден 580,00
  Слика на BIONUR УНИВЕРЗАЛЕН ЕКО ПРЕПАРАТ ЗА ЧИСТЕЊЕ – 1000 ML

  BIONUR УНИВЕРЗАЛЕН ЕКО ПРЕПАРАТ ЗА ЧИСТЕЊЕ – 1000 ML


  Мултифункционално решение за сите видови тврди површини!
  ден 420,00
  Слика на BIONUR УНИВЕРЗАЛНА ПАСТА ЗА ЧИСТЕЊЕ – 300 G

  BIONUR УНИВЕРЗАЛНА ПАСТА ЗА ЧИСТЕЊЕ – 300 G


  Со тројно дејство: чисти, полира и ги заштитува површините!
  ден 325,00
  Филтри Close
  Min: ден 290,00 Max: ден 580,00
  ден290 ден580