Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Edifier

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ЗВУЧНИЦИ EDIFIER P3060 2,1

  ЗВУЧНИЦИ EDIFIER P3060 2,1


  Моќност и димензии:

  - Моќност: 160Hz - 20kHz, Сабвуфер: 30Hz - 130Hz
  - Димензии: 213 mm x 212 mm x 237 mm (ШxВxД)
  ден 3.899,00