Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Dymatize

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на BCAAS | 300 GR

  BCAAS | 300 GR


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Bcaas 5 гр
  Leucine 2.5 гр
  Bcaa Сооднос 2:1:1
  ден 1.190,00
  Слика на CREATINE MONOHYDRATE | 500 GR

  CREATINE MONOHYDRATE | 500 GR


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Креатин 3 гр
  ден 1.290,00
  Слика на DYMATIZE SHAKER | 500 ml

  DYMATIZE SHAKER | 500 ml


  Простор за мешање со 500мл капацитет
  Капак на завртка со брзо затворање
  Со сито за вкусни шејкови без грутки
  Без протекување
  Одстранувачка кутија за транспорт на капсули, таблети и прашок
  BPA free and DEHP free
  ден 290,00
  Слика на ELITE 100% WHEY | 2100 GR

  ELITE 100% WHEY | 2100 GR


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Протеини 25 гр
  Bcaas 6.1 гр
  Leucine 2.8 гр
  ден 3.590,00
  Слика на ELITE 100% WHEY | 907 GR

  ELITE 100% WHEY | 907 GR


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Протеини 25 гр
  Bcaas 6.1 гр
  Leucine 2.8 гр
  ден 1.590,00
  Слика на ELITE LAYER BAR | 60 GR

  ELITE LAYER BAR | 60 GR


  100% вкусен без чувство на вина
  Вкус: Chocolate peanut butter caramel, white chocolate vanilla & caramel
  Dymatize Elite Layer bar е најновиот протеински бар кој може да го конзумирате во секое време без чувство на вина. Супер вкусен и задоволувачки залак кој е со висок процент на протеин и низок процент на шекер.
  ден 130,00
  Слика на GLUTAMINE MICRONIZED | 400 GR

  GLUTAMINE MICRONIZED | 400 GR


  Dymatize® GLUTAMINE MICRONIZED содржи 100% Л-Глутамин!
  Л-Глутаминот се смета за еден од најосновните суплементи во спортот и фитнесот и многу често се користи по секој тренинг.
  ден 1.190,00
  Слика на ISO100 HYDROLYZED | 2200 GR

  ISO100 HYDROLYZED | 2200 GR


  КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
  Протеини 25 гр
  Bcaas 5.7 гр
  Leucine 2.7 гр
  ден 4.990,00
  Слика на ISO100 HYDROLYZED | 900 GR

  ISO100 HYDROLYZED | 900 GR


  КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
  Протеини 25 гр
  Bcaas 5.7 гр
  Leucine 2.7 гр
  ден 2.190,00
  Слика на SUPER MASS GAINER | 2934 GR – VANILLA

  SUPER MASS GAINER | 2934 GR – VANILLA


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Протеини 52 гр
  Креатин 3,0 гр
  Калории 1248
  ден 2.290,00
  Слика на SUPER MASS GAINER BAR | 90 GR

  SUPER MASS GAINER BAR | 90 GR


  Содржина по порција
  Протеин 28 г
  Bcaas 5.4 г
  ден 150,00