Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Држачи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  Безжичен брз полнач DEVIA и држач за автомобил е мултифункционален производ што ќе го полни и држи iPhone-ot во автомобилот. Не треба да поврзувате кабел за полнење телефон и можете да уживате во безжично полнење во автомобилот. Држачот е погоден за сите iPhone телефони со поддршка за безжично полнење.
  ден 990,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД BH 120 BLACK

  Универзален држач за велосипеди Forever BH-120 е идеален производ за велосипедисти кои користат паметни телефони. Овозможува лесен пристап до телефонот додека возите велосипед. Монтиран на кормилото на велосипедот, тој стабилно го држи уредот на вистинското место за корисникот и овозможува бесплатно користење навигација или плеер за музика. Држачот совршено се прилагодува на вашиот паметен телефон благодарение на еластичните еластични ленти изработени од издржлив силикон. Во исто време, тој овозможува лесен пристап до сите копчиња без блокирање на функциите за препознавање лице или сензор за светло.
  ден 390,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAXLIFE

  Магнетен држач за мобилен телефон за автомобили Maxlife MXCH-11. Рачката се одликува со магнетски систем, што го прави многу лесен за употреба и одговара на голем број уреди.
  ден 260,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  Универзален држач за во автомобил за вашиот мобилен телефон / паметен телефон за прицврстување на шофершајбната на автомобилот. Ова значи дека можете да го чувате вашиот мобилен телефон дури и додека сте во автомобилот, безбеден во вашето видно поле.
  ден 240,00
  Слика на ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY

  ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗА КОЛА – SETTY


  Тип на производ: Држач за мобилен телефон за во автомобил. Компатибилен за сите паметни телефони со максимална ширина 11,5 см; должината не е ограничена; Има прицврстување за стакла на автомобилот. Лесно се отстранува уредот со копчето за ослободување. Практично и лесно позиционирање внатре / надвор. Безбеден и лесен за употреба, совршен за долги патувања. Должина на врат на змија 20 см
  ден 199,00
  Слика на СЕЛФИ СТИК

  СЕЛФИ СТИК

  Универзален селфи стик (selfie stick) за мобилен телефон.
  ден 399,00
  Слика на MOBILE PHONE CAR HOLDER MAGNETIC 360 DEGREE AIR VENT 6X MAGNETS

  MOBILE PHONE CAR HOLDER MAGNETIC 360 DEGREE AIR VENT 6X MAGNETS


  Тип на производ: Магнетен држач за мобилен телефон за во автомобил

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 200,00
  Слика на MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER CAR WINDSCREEN DASHBOARD MOUNT 360° ROTATE

  MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER CAR WINDSCREEN DASHBOARD MOUNT 360° ROTATE


  Тип на производ: Држач за мобилен телефон за во автомобил

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 200,00
  Слика на MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER MOUNT 360° ROTATE FOR BIKE BICYCLE SCOOTER TROTINET IRONMAN

  MOBILE UNIVERSAL PHONE HOLDER MOUNT 360° ROTATE FOR BIKE BICYCLE SCOOTER TROTINET IRONMAN


  Тип на производ: Ironman Држач за мобилен телефон за тротинет, велосипед, скутер, мотор...

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 200,00
  Слика на BH13 ЈOURNEY ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

  BH13 ЈOURNEY ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН


  Материјал: Пластика + ABS + силикон
  Површинска технологија: Шема на јаглеродни влакна.
  Големина: 65 * 65 * 42мм
  Тежина: 39гр
  Ширина на главата на магнет: 42мм-42мм
  Применливо за: Универзални мобилни телефони
  Применлива сцена: Централна конзола, работна површина
  Универзална ротација
  ден 400,00
  Слика на BH7 PLANE МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

  BH7 PLANE МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН


  Материјал: Легура на алуминиум
  Процес: Легура на алуминиум + оксидација + силиконски панел
  Големина: 33,5мм * 8мм
  Тежина: 20,6г
  Магнетски држач
  Применлива сцена: Централна конзола, табла
  ден 250,00
  Слика на BH8 AIR OUTLET МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН

  BH8 AIR OUTLET МАГНЕТЕН ДРЖАЧ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН


  Материјал: Легура на алуминиум
  Процес: Легура на алуминиум + оксидација + силиконски панел
  Големина: 33,5мм
  Тежина: 26г
  Магнетски држач
  Применлива сцена: Централна конзола, табла
  ден 300,00
  Слика на Т-39 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН КЕНСА

  Т-39 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН КЕНСА


  Држач за мобилен телефон
  Боја: Црна
  ден 400,00
  Слика на Т-41 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН КЕНСА

  Т-41 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН КЕНСА


  Држач за мобилен телефон
  Боја: Црна
  ден 400,00
  Слика на Т-42 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН КЕНСА

  Т-42 ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН КЕНСА


  Држач за мобилен телефон
  Боја: Црна
  ден 400,00