Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Doc pharma

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на DOC COENZYMR Q10

  DOC COENZYMR Q10


  Doс Coenzyme Q10 представува висококвалитетен додаток во исхранакој содржи Коензим Q10 (CoQ10), збогатен со Витамин Б6 и Биотин.
  ден 490,00
  Слика на DOC COLLAGEN

  DOC COLLAGEN


  Tечен колаген со хијалуронска киселина. Содржи витамини од Б комплексот, витамин Ц, цинк и бакар. DOC Collagen е додаток во исхраната на база на колаген од риба достапен како орална солуција.
  ден 1.250,00
  Слика на DOC HAIR 30 ТАБЛЕТИ

  DOC HAIR 30 ТАБЛЕТИ


  DOC HAIR представува висококвалитетен додаток во исхрана, кој содржи колаген тип 2 збогатен со Витамин Ц, Биотин, Бакар, Селен и Цинк наменет за подобрување на состојбата на косата. Колагенот тип 2 во комбинација со витамините и минералите придонесува за здрава и цврста коса.
  ден 660,00
  Слика на DOC HYALURONIC ACID 50 ML

  DOC HYALURONIC ACID 50 ML


  DOC Hyaluronic Acid е слатка течност за орална употреба која се базира на хејлуронска киселина од висока молекуларна маса која брзо се абсорбира од телото. Ги лубрицира и заштитува зглобовите, ‘рскавиците и мускулите, ја спречува нивната дегенерација и ја подобрува мобилноста на зглобовите.
  ден 1.250,00
  Слика на DOC HYDRALYTE ( ЕЛЕКТРОЛИТИ) 12 КЕСИЧКИ СО ВКУС НА ВИШНА

  DOC HYDRALYTE ( ЕЛЕКТРОЛИТИ) 12 КЕСИЧКИ СО ВКУС НА ВИШНА


  Храна за интензивен мускулен напор – особено за спортисти Специјализиран додаток во исхраната за орална употреба, кој се користи за рехидратација и надополнување на изгубените електролити при зголемено потење од физичка активност, повраќање или дијареа. Содржи идеален баланс помеѓу декстроза и соли (електролити), кои се одговорни за воспоставување на нормално ниво на базна киселина.
  ден 280,00
  Слика на DOC MAGNESIUM 300 MG 60 ТАБЛЕТИ

  DOC MAGNESIUM 300 MG 60 ТАБЛЕТИ


  Doс Magnesium. Магнезиумот е клучен минерал што му е потребен на човечкотот тело за одржување на целокупното здравје. Магнезиумот допринесува за нормално функционирање на нервниот систем и за здрави коски.
  ден 270,00