Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Devia

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  ДРЖАЧ / БЕЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА КОЛА DEVIA

  Безжичен брз полнач DEVIA и држач за автомобил е мултифункционален производ што ќе го полни и држи iPhone-ot во автомобилот. Не треба да поврзувате кабел за полнење телефон и можете да уживате во безжично полнење во автомобилот. Држачот е погоден за сите iPhone телефони со поддршка за безжично полнење.
  ден 990,00
  Слика на СЛУШАЛКИ DEVIA SMART BLUETOOTH - WHITE
  Слика на СЛУШАЛКА DEVIA 4.2 – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКА DEVIA 4.2 – BLUETOOTH

  Висококвалитетнa Bluetooth слушалка DEVIA 4.2 која може цврсто да се носи и нема да падне. Овозможува реален и квалитетен звук.
  ден 599,00
  Слика на КАБЕЛ DEVIA – Micro USB

  КАБЕЛ DEVIA – Micro USB

  Универзален USB кабел DEVIA. Одговара на сите мобилни уреди и таблети.
  ден 249,00
  Слика на КАБЕЛ DEVIA iPhone

  КАБЕЛ DEVIA iPhone

  Кабел DEVIA за iPhone. Овој кабел се користи како полнач.
  ден 249,00
  Слика на КАБЕЛ DEVIA iPhone

  КАБЕЛ DEVIA iPhone

  Кабел DEVIA за iPhone. Овој кабел се користи како полнач.
  ден 180,00
  Слика на КАБЕЛ DEVIA iPhone 2 МЕТРИ

  КАБЕЛ DEVIA iPhone 2 МЕТРИ

  Кабел DEVIA за iPhone со должина од 2 метри. Овој кабел се користи за пренос на податоци и како полнач.
  ден 260,00
  Слика на КАБЕЛ DEVIA Type C 5A 1,5 метра

  КАБЕЛ DEVIA Type C 5A 1,5 метра

  Кабел DEVIA Type C 5A со должина од 1,5 метра. Овој кабел се користи за пренос на податоци и како полнач.
  ден 260,00