Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Детски соби

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДЕТСКА СОБА ТЕЕN

  ДЕТСКА СОБА ТЕЕN


  Димензии:
  - лежај со натказна: 170 х 200 х 80 cm
  - димензии за душек: 120 х 200 cm
  - плакар: 90 х 50 х 200 cm
  - комода: 60 х 40 х 60 cm
  - тв комода: 80 х 40 х 30 cm
  - биро: 100 х 46 х 80 cm
  Достапни бои:
  - Бела со Розево лице
  - Бела со Сино лице
  - Бела со Зелено лице
  Изработка: Иверка
  *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 21.900,00