Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Десктоп компјутери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на PC MSGW OFFICE 9100 + MONITOR M2470SWDA2, 23,6″ + SET KEYBOARD,MOUSE

  PC MSGW OFFICE 9100 + MONITOR M2470SWDA2, 23,6″ + SET KEYBOARD,MOUSE


  Боја: Црна
  Процесор: Intel® Core™ i3, i3-9100F( 3,60 GHz upto 4.2GHz)
  РАМ меморија 4 GB DDR4 2666 MHz
  ден 23.999,00
  Слика на PC MSGW OFFICE G5400 + MONITOR 19 AOC E970SWN + SET KEYBOARD,MOUSE

  PC MSGW OFFICE G5400 + MONITOR 19 AOC E970SWN + SET KEYBOARD,MOUSE


  Боја: Црна
  Процесор: Intel® Pentium®, G5400(3,70 GHz) H310
  РАМ меморија 4 GB DDR4 2400 MHz
  ден 14.299,00
  Филтри Close
  Min: ден 14.299,00 Max: ден 23.999,00
  ден14299 ден23999