Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Деловни чанти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП, VERBATIN STCKHOLM

  РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП, VERBATIN STCKHOLM


  - Одговара на повеќето 16 ″ тетратки,
  - Лесен ранец,
  - Голем дополнителен простор,
  - Џеб за таблети,
  - Деловен организатор,
  - Џеб за брз пристап,
  - Надворешни држачи за чадор / шишиња,
  -Задна подлога,
  - Прерамки кои апсорбираат шок,
  - Појас за дојка,
  - Армирана рачка за носење,
  - Во согласност со водечките авиокомпании * ограничувања за рачен багаж,
  - Verbatim 2-годишна ограничена гаранција.
  ден 5.290,00
  Слика на РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП, КОЖА, GABOL CIVIC

  РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП, КОЖА, GABOL CIVIC


  Бренд: Gabol
  Материјали: Leatherette
  Висина: 45 см
  Ширина: 31 см
  Длабочина: 13 см
  Капацитет: 25 л
  Тежина: 1,49 кг
  ден 3.550,00
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП SAMSONITE BAILHANDLE 32*43*13 CM

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП SAMSONITE BAILHANDLE 32*43*13 CM


  Висина: 32см
  Ширина: 43 см
  Длабочина: 13 см
  Материјал: најлон
  Тежина: 1,49 кг
  ден 9.950,00
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП, GABOL SHADOW

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП, GABOL SHADOW


  Надворешни димензии: 42 x 31 x 9 см
  Материјал: ПВЦ
  ден 3.950,00
  Слика на ТОРБА ЗА ЛАПТОП, SAMSONITE OPENROAD 32*45*25 CM

  ТОРБА ЗА ЛАПТОП, SAMSONITE OPENROAD 32*45*25 CM


  Висина: 32см
  Ширина: 45см
  Длабочина: 25 см
  Материјал: 70% најлон + 28% полиестер + 2% полиуретан
  Тежина: 1,49 кг
  ден 14.950,00
  Слика на ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE SYGNUM 35,5*44,6*16,6 CM

  ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE SYGNUM 35,5*44,6*16,6 CM


  Надворешни димензии: 35,5*44,6*16,6 CM
  Материјал: Кожа
  ден 32.200,00
  Слика на ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE WEST HARBOR 30,5-42,5-17 CM

  ЧАНТА КОЖНА SAMSONITE WEST HARBOR 30,5-42,5-17 CM


  Надворешни димензии: 42.5 * 30.5 * 17 cm
  Материјал: Кожа
  ден 29.950,00
  Слика на ЧАНТА КОЖНА, SAMSONITE EQUINOX 43.5*32.5*17.5 CM

  ЧАНТА КОЖНА, SAMSONITE EQUINOX 43.5*32.5*17.5 CM


  Надворешни димензии: 43.5*32.5*17.5 CM
  Материјал: Кожа
  ден 34.500,00
  Слика на РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП - VERBATIM STOCKHOLM

  РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП - VERBATIM STOCKHOLM


  - Лесен ранец
  - Џеб за таблет
  - 2-годишна гаранција.
  ден 5.290,00
  Филтри Close
  Min: ден 3.550,00 Max: ден 34.500,00
  ден3550 ден34500