Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  DELL VOSTRO 3591 - 5Y5B

  Бренд: Dell

  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Димензии: 380mm x 258mm x 19.90mm
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Ubuntu (без Windows)
  Гаранција: 2 години
  Шифра: 100599
  ден 28.490,00
  i h
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ