Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Dell

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на DELL VOSTRO 3591 - 5Y5B

  DELL VOSTRO 3591 - 5Y5B


  Боја: Црна
  Екран: 15.6"
  Димензии: 380mm x 258mm x 19.90mm
  Тежина: 1.9 kg.
  Оперативен систем: Ubuntu (без Windows)
  Гаранција: 2 години
  ден 28.490,00