Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Coolpad

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на COOLPAD TORINO

  COOLPAD TORINO


  Eкран: 5.5 инчи (720 x 1280 pixels)
  Камера: 13 MP, f/2.2, AF LED flash, panorama 1080p@30fps
  Рам: 3GB RAM
  ден 8.699,00