Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ПИЈАНО СТОЛ CLASSIC - FEURICH

  Бренд: Feurich

  ПРОИЗВОД: Столче за пијано
  МОДЕЛ: CLASSIC
  РОК НА ИСПОРАКА: до 30 работни дена по денот на уплатата.
  УСЛОВИ НА ПЛАЌАЊЕ: 100% аванс, со платежна картичка или на фактура
  ТРАНСПОРТ: Испорака на инструментот е гратис на територијата на Скопје
  ГАРАНЦИЈА: 3 години према условите во гарантниот лист
  Шифра: 101000
  *
  ден 9.000,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 20-30 денови

  Дизајнирани Classic пијано столчиња

  Најдобра изработка од Австрискиот бренд FEURICH кој датира уште од 1851г. со висок квалитет и
  најдобри материјали. Кога станува збор за пијано столчиња, секој пијанист си има свои индивидуални потреби и навики. Поради тоа FEURICH нуди различни модели на пијано столчиња дизајнирани според потребите на модерните пијанисти. Моделот на пијано столчиња Classic од FEURICH со извонреден кабинетски дизајн е погоден за потребите на младите пијанисти.
  Карактеристики:

  • Прилагодлива висина за положба на перфорација
  • Исклучително удобни
  • Екстремно робустни и издржливи
  Спецификации на производот
  Производ Пијано стол
  Модел Feurich 179 Dynamic Piano Cover
  Прозведувач FEURICH PIANOFORTE Wendl&Lung Ltd
  Бренд FEURICH
  Боја Црна
  Транспорт Вршиме специјализиран/наменски транспорт до дома
  Гаранција 3 години
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Дизајнирани Classic пијано столчиња

  Најдобра изработка од Австрискиот бренд FEURICH кој датира уште од 1851г. со висок квалитет и
  најдобри материјали. Кога станува збор за пијано столчиња, секој пијанист си има свои индивидуални потреби и навики. Поради тоа FEURICH нуди различни модели на пијано столчиња дизајнирани според потребите на модерните пијанисти. Моделот на пијано столчиња Classic од FEURICH со извонреден кабинетски дизајн е погоден за потребите на младите пијанисти.
  Карактеристики:

  • Прилагодлива висина за положба на перфорација
  • Исклучително удобни
  • Екстремно робустни и издржливи
  Спецификации на производот
  Производ Пијано стол
  Модел Feurich 179 Dynamic Piano Cover
  Прозведувач FEURICH PIANOFORTE Wendl&Lung Ltd
  Бренд FEURICH
  Боја Црна
  Транспорт Вршиме специјализиран/наменски транспорт до дома
  Гаранција 3 години
  Ознаки за производ