Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Citizen

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КАЛКУЛАТОР CITIZEN CX-32N PRINTING CALCULATOR

  КАЛКУЛАТОР CITIZEN CX-32N PRINTING CALCULATOR


  Тежина и димензии:
  - Димензии: 226 x 148 x 68 mm
  - Тежина: 410 g
  ден 3.950,00