Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Цилиндри

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ЦИЛИНДЕР СО КЛИП И ДИХТОНИ GY6 150

  ЦИЛИНДЕР СО КЛИП И ДИХТОНИ GY6 150


  Опис: Цилиндер со клип и дихтони GY6 150
  - Цилиндер со клип, карики, болц, осигурачи и дихтони за кинески скутери GY6 150cc
  - Дијаметар на цилиндерот е Ø57,4mm
  - Одговара на BAOTIAN, JONWAY, YIBEN, ARORA, TUMOPAR, ZNEN….
  - Цената е за комплет
  ден 2.300,00
  Слика на КИТ-ЦИЛИНДЕР PEUGEOT JET FORCE

  КИТ-ЦИЛИНДЕР PEUGEOT JET FORCE


  Опис: Ø47mm Цилиндер, клип, декла, дихтони и електроника. (китот се состои од се што е прикажано на сликата)
  MALOSSI CAST-I-CYL. KIT Ø47mm PEUGEOT JET FORCE TSDI 50 2T LC (HL 1)
  Made in Italy
  ден 28.400,00
  Слика на КИТ-ЦИЛИНДЕР YAMAHA X-MAX 250

  КИТ-ЦИЛИНДЕР YAMAHA X-MAX 250


  Опис: Цилиндер, клип и дихтони од алуминиум изработен од висок квалитет на метал и оптимизирана компресија. (китот се состои од се што е прикажано на сликата)
  Одговара за следниве модели: YAMAHA MAJESTY 250, X-MAX 250, VERCITY 300, MALAGUTI MADISON 250, APRILIA LEONARDO 250/300
  MALOSSI ALUMIN-CYLINDER Ø 74mm H2O SCOOTER 250-300 4-STROKE
  Made in Italy
  ден 27.400,00