Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ЧАНТА КОЖНА, SAMSONITE EQUINOX 43.5*32.5*17.5 CM

  Бренд: Samsonite

  Надворешни димензии: 43.5*32.5*17.5 CM
  Материјал: Кожа
  Шифра: 100548
  ден 34.500,00
  i h

  Информација за продуктот:

   

   
  - Материјал: Кожа
  - Гаранција: 2 години
  - Земја на потекло: Белгија

  - Димензии: 43.5*32.5*17.5 CM

  - Тежина: 1,6 кг

  - Волумен: 16 литри

   

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Информација за продуктот:

   

   
  - Материјал: Кожа
  - Гаранција: 2 години
  - Земја на потекло: Белгија

  - Димензии: 43.5*32.5*17.5 CM

  - Тежина: 1,6 кг

  - Волумен: 16 литри