Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  CD/DVD

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на MAXELL CD-R 50PCS 52X 700MB / 80MIN

  MAXELL CD-R 50PCS 52X 700MB / 80MIN


  Тип на производ: Maxell ЦД-Р 50 парчиња 52x 700МБ / 80мин

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 600,00
  Слика на MAXELL CD-R 80 52X 10MM CLEAR JEWEL CASE 1PCS / 10PACK 624826.40.TW

  MAXELL CD-R 80 52X 10MM CLEAR JEWEL CASE 1PCS / 10PACK 624826.40.TW


  Тип на производ: Погоден за податоци, текст, видео, графика, фотографии ... Издржлив и стабилен од изложување на сончева светлина

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 50,00
  Слика на MAXELL CD-R 80 PINTABLE 100PCS SW 52X PI05 MADE IN JAPAN THERMAL PRINTABLE

  MAXELL CD-R 80 PINTABLE 100PCS SW 52X PI05 MADE IN JAPAN THERMAL PRINTABLE


  Тип на производ: Maxell CD-R 80min / 700MB 52X 100 парчиња

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.100,00
  Слика на MAXELL CD-R MUSIC 1 PACK 10MM TRANSPARENT JEWEL CASE 624880.40.TW

  MAXELL CD-R MUSIC 1 PACK 10MM TRANSPARENT JEWEL CASE 624880.40.TW


  Тип на производ: Наменети специјално за музика.,CD-R музички ЦД-а што се идеални за вашите потреби за складирање музика. Секој диск може да собере 80 минути (700 MB)

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 50,00
  Слика на MAXELL DVD+R 16X 4.7GB 10PCS PLASTIC CARRY BOX

  MAXELL DVD+R 16X 4.7GB 10PCS PLASTIC CARRY BOX


  Тип на производ: Maxell ДВД+Р празен диск за едно снимање

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 200,00
  Слика на MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50 SHRINK

  MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50 SHRINK


  Тип на производ: DVD-R погоден за снимање со видео-рекордер ДВД-Р или ДВД-Р диск за компјутер

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 600,00
  Слика на MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50S PRINTABLE WHITE

  MAXELL DVD-R 4.7GB 16X 50S PRINTABLE WHITE


  Тип на производ: DVD-R е формат погоден за снимање со видео-рекордер ДВД-Р или ДВД-Р диск за компјутер

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 650,00
  Слика на MAXELL DVD-R 4.7GB 1PCS 10PACK 5MM TRANSPARENT JEWEL CASE 275592.40.TW

  MAXELL DVD-R 4.7GB 1PCS 10PACK 5MM TRANSPARENT JEWEL CASE 275592.40.TW


  Тип на производ: Maxell ДВД+Р празени дискови за едно снимање

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 50,00
  Филтри Close
  Min: ден 50,00 Max: ден 1.100,00
  ден50 ден1100