Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Castex

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ДУВАЛКА ЗА ГУМИ СО МАНОМЕТАР
  Слика на СЕТ ЗА РЕПАРИРАЊЕ НА НАВОЈ

  СЕТ ЗА РЕПАРИРАЊЕ НА НАВОЈ


  Комплетот за репарирање нуди

  • Механичка услуга
  • 5 различни големини: M5x0.8, M6x1.0, M8x1.25, M10x1.5, M12x1.75
  Состав на сетот

  • 5 Дупчалки (бургии)
  • 5 едностепени славини за навој
  • 5 пакувања спирални инсерти,
  • 5 пакувања на навртки
  • 5 додатоци
  • Аллан клуч
  ден 7.976,00
  Слика на СЕТ КЛЕШТА ЗА ЗГЛОБОВИ
  Слика на СЕТ КЛЕШТА ЗА ЗГЛОБОВИ