Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  CARNILINE® 90CPS.

  Бренд: Amix

  CarniLine® e специјализирана формула од високо квалитетен Л-карнитин и BioPerine®. Исто така е стандардизиран екстракт од овошје од Piper nigrum L (црн пипер) или Piper longum L (долг лут пипер). Содржи 95% пиперин. Пиперинот ја зголемува природната термогена активност на телото.
  Шифра: 800025
  ден 1.100,00
  i h

  CarniLine® e специјализирана формула од високо квалитетен Л-карнитин и BioPerine®.

  CarniLine® е стандардизиран екстракт од овошје од Piper nigrum L (црн пипер) или  Piper longum L (долг лут пипер). Содржи 95% пиперин. Пиперинот ја зголемува природната термогена активност на телото.

  Препорачана употреба: Земете 1-2 капсули 30-45 минути пред физичка активност. Во деновите без тренинг земете 1-2 капсули пред појадок.

   

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  CarniLine® e специјализирана формула од високо квалитетен Л-карнитин и BioPerine®.

  CarniLine® е стандардизиран екстракт од овошје од Piper nigrum L (црн пипер) или  Piper longum L (долг лут пипер). Содржи 95% пиперин. Пиперинот ја зголемува природната термогена активност на телото.

  Препорачана употреба: Земете 1-2 капсули 30-45 минути пред физичка активност. Во деновите без тренинг земете 1-2 капсули пред појадок.

   

  Ознаки за производ