Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Canon

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на CANON PIXMA G1411

  CANON PIXMA G1411

  ден 8.500,00
  Слика на CANON PIXMA G2411

  CANON PIXMA G2411

  ден 9.700,00
  Слика на CANON PIXMA G3411

  CANON PIXMA G3411

  Овој сигурен повеќефункционален уред со Wi-Fi за домашна или канцелариска употреба нуди значителни заштеди со ненадминат обем на работа и мали трошоци за печатење на висококвалитетни документи и живописни фотографии, како и едноставно поврзување со паметен уред и со услугата Cloud.
  ден 10.600,00
  Слика на CANON PIXMA G540

  CANON PIXMA G540

  ден 10.800,00
  Слика на CANON PIXMA G640

  CANON PIXMA G640

  Броеви на модели PIXMA G640 Функции Wi-Fi, печатење, скенирање и копирање, Cloud
  ден 16.020,00