Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  БРИШАЧ CHAMPION A410R-113 / 40 ЦМ

  Бренд: Champion

  Бренд: Champion
  Модел: A410R-113
  Должина: 40 цм
  Шифра: 100404
  ден 873,00
  i h

  Опис на производот:

  Пакување: 1 парче

  Тип: стандарден

  Должина: 400 мм

  Марка на автомобил:

  Fiat Marea Weekend 1.6 100 16V (1996 - 2007) 76kW Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110 (1996 - 2007) 81kW Fiat Marea Weekend 1.8 115 16V (1996 - 2007) 83kW Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 (1996 - 2007) 77kW Fiat Marea Weekend 2.0 155 20V (1996 - 2007) 113kW Fiat Marea Weekend 2.4 JTD 130 (1996 - 2007) 96kW Fiat Marea Weekend 2.0 150 20V (1996 - 2007) 108kW Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125 (1996 - 2007) 91kW Fiat Marea Weekend 1.2 16V (1996 - 2007) 60kW Fiat Marea Weekend 2.0 150 20V

   

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Опис на производот:

  Пакување: 1 парче

  Тип: стандарден

  Должина: 400 мм

  Марка на автомобил:

  Fiat Marea Weekend 1.6 100 16V (1996 - 2007) 76kW Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110 (1996 - 2007) 81kW Fiat Marea Weekend 1.8 115 16V (1996 - 2007) 83kW Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 (1996 - 2007) 77kW Fiat Marea Weekend 2.0 155 20V (1996 - 2007) 113kW Fiat Marea Weekend 2.4 JTD 130 (1996 - 2007) 96kW Fiat Marea Weekend 2.0 150 20V (1996 - 2007) 108kW Fiat Marea Weekend 2.4 TD 125 (1996 - 2007) 91kW Fiat Marea Weekend 1.2 16V (1996 - 2007) 60kW Fiat Marea Weekend 2.0 150 20V

   

  Ознаки за производ