Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Brembo

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ГЛЕЦЕРИН BRAKE FLUID BREMBO DOT4

  ГЛЕЦЕРИН BRAKE FLUID BREMBO DOT4


  Тип на производ: Глицерин, течност за кочионен систем - Brake Fluid BREMBO DOT4 500ml.

  ● Погоден кај сите видови моторцикли, скутери и спортски модерни автомобили
  ● Пакување 0,5 литар
  ● Made in Italy
  ден 350,00