Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Blendtec

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600

  БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600


  БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600
  Јачина од 1560Кw.
  Комерцијален блендер.
  Американско производство.
  ден 38.745,00