Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Блендери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600

  БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600


  БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600
  Јачина од 1560Кw.
  Комерцијален блендер.
  Американско производство.
  ден 38.745,00
  Слика на VOLCANO НУТРИТИВЕН ЕКСТРАКТОР

  VOLCANO НУТРИТИВЕН ЕКСТРАКТОР


  Идеален помошник во кујната за секого – брзо, здраво и вкусно до омиленото смути!
  ден 8.020,00
  Филтри Close
  Min: ден 8.020,00 Max: ден 38.745,00
  ден8020 ден38745