Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600

  Бренд: Blendtec

  БЛЕНДЕР BLENDTEC EZ600
  Јачина од 1560Кw.
  Комерцијален блендер.
  Американско производство.
  Шифра: 106002
  ден 38.745,00
  i h

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *