Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Безжични и Bluetooth слушалки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на СЛУШАЛКА DEVIA 4.2 – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКА DEVIA 4.2 – BLUETOOTH

  Висококвалитетнa Bluetooth слушалка DEVIA 4.2 која може цврсто да се носи и нема да падне. Овозможува реален и квалитетен звук.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАКЛИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE-100

  СЛУШАКЛИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE-100

  Висококвалитетни бежични Bluetooth стерео слушалки TWE-100
  ден 1.299,00
  Слика на СЛУШАЛКИ DEVIA SMART BLUETOOTH - WHITE
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT

  Модерни слушалки FOREVER BLUETOOTH BSH-100 – SPORT за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот. Меката и тенка гума совршено се прилагодува на увото и не паѓа.
  ден 899,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  СЛУШАЛКИ FOREVER BLUETOOTH TWE-200

  Бежични слушалки FOREVER BLUETOOTH TWE-200 за универзална употреба кои можат да се користат на сите мобилни уреди и таблети. Одлични се за сите кои што се вљубеници во спортот.
  ден 2.333,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 310+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-310 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  СЛУШАЛКИ FOREVER MF 320+ – BLUETOOTH

  Bluetooth Forever MF-320 е совршен начин да го извлечете максимумот од вашите разговори во движење. Оваа интуитивно дизајнирана слушалка за Bluetooth е направена за лесно поврзување со вашиот мобилен телефон. Со својот атрактивен и лесен дизајн, ги олеснува безжичните повици.
  ден 599,00
  Слика на СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  СЛУШАЛКИ СТЕРЕО BLUETOOTH EARBUGS TWE 100

  TWE-100 earPHONES ќе го направат вашиот секојдневен живот лесен. Слушалките се поврзуваат безжично преку BLUETOOTH 4.2.
  ден 1.299,00
  Слика на BLUETOOTH STEREO HEADSET HBS-730 VIBRATION NECKBAND WIRELESS IPHONE & ANDROID BLACK

  BLUETOOTH STEREO HEADSET HBS-730 VIBRATION NECKBAND WIRELESS IPHONE & ANDROID BLACK


  Тип на производ: Блутут безжични стерео слушалки со магнетни држачи и вибрации, достапни во црна и бела боја

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 990,00 ден 550,00
  Слика на MAXELL BASS 13 TRUE WIRELESS EARBUDS TWS BLUETOOTH EARPHONES

  MAXELL BASS 13 TRUE WIRELESS EARBUDS TWS BLUETOOTH EARPHONES


  Безжични слушалки Maxell со микрофон и преносно куќиште за полнач со опсег на Bluetooth до 10 метри

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.590,00
  Слика на MAXELL SPORTS WIRELESS BLUETOOTH HEADSET SOLID BT-100 EARPHONES

  MAXELL SPORTS WIRELESS BLUETOOTH HEADSET SOLID BT-100 EARPHONES


  Maxell Водоотпорни спортски безжични Bluetooth слушалки

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 1.190,00
  Слика на MAXELL TWS DYNAMICS EB-BT95 BLUETOOTH TRUE WIRELESS EARBUDS

  MAXELL TWS DYNAMICS EB-BT95 BLUETOOTH TRUE WIRELESS EARBUDS


  Безжични слушалки Maxell со микрофон и преносно куќиште за полнач со опсег на Bluetooth до 10 метри

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 2.490,00
  Слика на GALAXY BUDS PRO

  GALAXY BUDS PRO


  Слушалки: 19.5 x 20.5 x 20.8 6.3 gr
  Кутија: 50 x 50.2 x 27.8 44.9gr
  Времетрање:: ANC ON 18h вкупно(слушалки 5h + кутија 18h) ANC OFF 28h вкупно((слушалки 8h + кутија 20h)
  Компитабилен со: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑
  Водоотпорност: Да, IPX7

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 10.999,00
  Слика на GALAXY BUDS PRO SILVER

  GALAXY BUDS PRO SILVER


  Слушалки: 19.5 x 20.5 x 20.8 6.3 gr
  Кутија: 50 x 50.2 x 27.8 44.9gr
  Времетрање:: ANC ON 18h вкупно(слушалки 5h + кутија 18h) ANC OFF 28h вкупно((слушалки 8h + кутија 20h)
  Компитабилен со: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑
  Водоотпорност: Да, IPX7

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 10.999,00
  Слика на GALAXY BUDS2

  GALAXY BUDS2


  Слушалки: 20.9 x 17.0 x 21.1 mm 5 gr
  Кутија: 27.8 x 50.0 x 50.2 mm. 41,2
  Времетрање: ANC ON слушалки 5h
  Компитабилен со: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑
  Водоотпорност: Да, IPX7

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.999,00
  Слика на GALAXY BUDS2 BLACK

  GALAXY BUDS2 BLACK


  Слушалки: 20.9 x 17.0 x 21.1 mm 5 gr
  Кутија: 27.8 x 50.0 x 50.2 mm. 41,2
  Времетрање: ANC ON слушалки 5h
  Компитабилен со: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑
  Водоотпорност: Да, IPX7

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.999,00
  Слика на GALAXY BUDS2 GREEN

  GALAXY BUDS2 GREEN


  Слушалки: 20.9 x 17.0 x 21.1 mm 5 gr
  Кутија: 27.8 x 50.0 x 50.2 mm. 41,2
  Времетрање: ANC ON слушалки 5h
  Компитабилен со: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑
  Водоотпорност: Да, IPX7

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.999,00
  Слика на GALAXY BUDS2 WHITE

  GALAXY BUDS2 WHITE


  Слушалки: 20.9 x 17.0 x 21.1 mm 5 gr
  Кутија: 27.8 x 50.0 x 50.2 mm. 41,2
  Времетрање: ANC ON слушалки 5h
  Компитабилен со: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑
  Водоотпорност: Да, IPX7

  ПРЕД ДА ИЗВРШИТЕ НАРАЧКА ЈАВЕТЕ СЕ ЗА ПРОВЕРКА НА КОЛИЧИНИ
  ден 9.999,00