Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Baghera

  Baghera e формирана во 1999 година во Франција, близу Париз. Секоја година се собираат најдобрите дизајнери и изработуваат нови автомобими, метални количи, точаци и различни играчки кои со задволство ги играат децата.

  Од зачнувањето на дизајнот и изборот на користените материјали, тимот води најголема грижа да ги обезбеди сите фази на производство, да го гарантира квалитетот на играчките и количките со најголема безбедноста кај децата. Изработени се со цел да имаат трајност и да имаат голема оптпроност. Автомобилите се дизајнирани да траат и да преминуваат од генерација на генерација.

  Сите автомобили се дизајнирани во согласност со европските стандарди за сообразност и подложат на обемни тестови извршени од одобрени надворешни лаборатории.

  Ретро изглед, додатоци за ретро стил, сè е направено со цел целосно да е заштитено вашето дете, кое е желно за авантура, за возврат да може да се транспортира зад воланот на неговиот автомобил.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на RACING CAR BLACK BAGHERA

  RACING CAR BLACK BAGHERA


  Овие тркачки колички се наменети за деца на возраст од 1 +год
  ден 2.278,00
  Слика на RACING CAR BLUE - BAGHERA

  RACING CAR BLUE - BAGHERA


  Овие тркачки колички се наменети за деца на возраст од 1 +год
  ден 2.278,00
  Слика на RACING CAR RED - BAGHERA

  RACING CAR RED - BAGHERA


  Овие тркачки колички се наменети за деца на возраст од 1 +год
  ден 2.278,00
  Слика на RACING CAR SILVER - BAGHERA

  RACING CAR SILVER - BAGHERA


  Овие тркачки колички се наменети за деца на возраст од 1 +год
  ден 2.278,00
  Слика на CHECKERED FLAG - BAGHERA

  CHECKERED FLAG - BAGHERA


  Возраст 3 до 6 год.
  Тежина 0.1 kg
  Димензии 58 cm x 42 cm
  Наменето за момчиња и девојчиња
  ден 686,00
  Слика на RACER RED-BAGHERA

  RACER RED-BAGHERA


  Возраст 1 до 3 год.
  Тежина 4.5 кг.
  Димензии 58cm x 34cm x 38cm
  Материјал Цврста гума
  Наменето за момчиња и девојчиња
  ден 6.572,00
  Слика на TWISTER ЦРВЕН- BAGHERA

  TWISTER ЦРВЕН- BAGHERA


  Вистински мал автомобил за деца на возраст од 1 + година!
  Тежина 2 кг.
  Димензии 50cm x 24cm x 35cm
  Наменето за момчиња и девојчиња
  ден 5.898,00
  Слика на TWISTER ЦРН- BAGHERA

  TWISTER ЦРН- BAGHERA


  Вистински мал автомобил за деца на возраст од 1 + година!
  Тежина 2 кг.
  Димензии 50cm x 24cm x 35cm
  Наменето за момчиња и девојчиња
  ден 5.898,00
  Слика на ЦРВЕН РЕТРО ТРИЦИКЛ - BAGHERA

  ЦРВЕН РЕТРО ТРИЦИКЛ - BAGHERA


  Овој црвен ретро трицикл е наменет за деца на возраст од 3+
  Тежина 8.5 кг.
  Ширина 50 cm
  Висина 60 cm
  Должина 76 cm
  Материјал Метал
  Наменето за момчиња и девојчиња
  ден 8.072,00