Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Azure

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КУФЕР СО 2 ТРКАЛА - AZURE DISIGNS LUGGAGE 1128-ST

  КУФЕР СО 2 ТРКАЛА - AZURE DISIGNS LUGGAGE 1128-ST


  Боја: Tемно сина / портокалова

  Тркала: 2

  Материјал: 600D полиестер и 1690D полиестер

  Брава: Катанец

  Можност за проширување: Да
  ден 2.950,00