Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Автоделови

   

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на BMC RACE ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ MV AGUSTA

  BMC RACE ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ MV AGUSTA


  Опис: Спортски Филтер воздух, BMC Race air filter MV AGUSTA FM712/04 Race
  Одговара за следниве модели: MV AGUSTA BRUTALE 675/800, STRADALE, TURISMO VELOCE 800, F3 675/800
  Made in Italy
  ден 7.000,00
  Слика на АДИТИВ ЗА БЕНЗИН MOTUL FUEL SYSTEM CLEANuel 75ml

  АДИТИВ ЗА БЕНЗИН MOTUL FUEL SYSTEM CLEANuel 75ml


  Опис: Адитив за чистење и одмастување на системот за проток на бензин.
  - Препорачливо за сите моторцикли и скутери 2Т или 4Т со карбуратор или со директно вбризгување на горивото.
  - Пакување од 75ml за 5 литри гориво.
  -За повеќе инфо погледни го видеото подолу.
  ден 450,00
  Слика на АДИТИВ ЗА МАСЛО MOTUL ENGINE CLEAN 200ml

  АДИТИВ ЗА МАСЛО MOTUL ENGINE CLEAN 200ml


  Опис: Адитив за чистење на внатрешноста на моторот.
  - Се става пред промена на маслото на загреан мотор.
  - 15мин се остава да работи потоа се испушта маслото.
  - Пакување од 200ml.
  - Наменето е за 4Такни мотори, скутери, санки за снег, ATV…
  - (ЗАДОЛЖИТЕЛНА ПРОМЕНА НА ФИЛТЕР ЗА МАСЛО) за повеќе инфо погледни го видеото подоле.
  ден 650,00
  Слика на АКУМУЛАТОР-БАТЕРИЈА YTX7A-BS

  АКУМУЛАТОР-БАТЕРИЈА YTX7A-BS


  Опис: MF Акумулатор-батерија без одржување, модел YTX7A-BS 12V
  Димензии: 150mm Ширина:87mm Висина:94mm
  Акумулаторот не е активиран фабрички, се активира пред да почне да се користи.
  Одговара кај сите скутери кинески скутери 125 и 150сс
  Марка KAGE
  ден 1.500,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ APRILIA 50 DITECH

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ APRILIA 50 DITECH


  Опис: Алансер за палење, starter motor AP2QCA000455
  Одговара за следниве модели: Aprilia SR 50 2000-2003 Carburator, SR 50 DiTech, Aprilia Habana 50 (Morini Engine)
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.650,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ BAOTIAN-YIYING 50 4T

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ BAOTIAN-YIYING 50 4T


  Опис: Алансер за палење, starter motor GY6 50-60-80 139QMB
  Одговара за следниве 4Тактни модели: Baotian-Yiying-Znen-Hamachi 50 4T
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.050,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ JONWAY-TUMOPAR GY6 125/150

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ JONWAY-TUMOPAR GY6 125/150


  Опис: Алансер за палење, starter motor GY6 125/150
  Одговара за следниве 4Тактни модели: Jonway, Tumopar, Znen 125 4T, Hisun, Hamachi, Baotian, Tianke
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.100,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ KEEWAY-CPI 50 2T

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ KEEWAY-CPI 50 2T


  Опис: Алансер за палење, starter motor 1E40QMB
  Одговара за следниве 2Тактни модели: Keeway matrix, focus, huricane 50 2t, Cpi oliver, hussar 50, Generic xor, ideo 50
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.200,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ PIAGGIO-APRILIA 50

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ PIAGGIO-APRILIA 50


  Опис: Алансер за палење, starter motor 82530R
  Одговара за следниве модели: PIAGGIO TYPHOON, NRG 50, GILERA RUNNER, STALKER 50, APRILIA SR50 (Piaggio Engine)
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.650,00
  Слика на АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ YAMAHA-MALAGUTI 50

  АЛАНСЕР ЗА ПАЛЕЊЕ YAMAHA-MALAGUTI 50


  Опис: Алансер за палење, starter motor 5BM-H1800-01-00 / 5BMH1800010
  Одговара за следниве 2Тактни модели: Yamaha JOG 50, BW'S, Yamaha AEROX 50 2T, Malaguti F12, F15
  - Сликата е автентична на производот
  ден 1.600,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION A410R-113 / 40 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION A410R-113 / 40 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: A410R-113
  Должина: 40 цм
  ден 873,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION A58-B01 / 45 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION A58-B01 / 45 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: A58-B01
  Должина: 58 ЦМ / Wiper Blade (1p)
  ден 608,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION A65-B01 / 65 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION A65-B01 / 65 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: A65-B01
  Должина: 65 ЦМ / Wiper Blade (1p)
  ден 890,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION AFL43-B01 / 43 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION AFL43-B01 / 43 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: AFL43-B01
  Должина: 43 ЦМ / X1 FLAT (1P)
  ден 757,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION AFL55-B01 /55 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION AFL55-B01 /55 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: AFL55-B01
  Должина: 55 ЦМ / X1 FLAT (1P)
  ден 965,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION AS4545-B02 / КИТ Х 2 /45+45 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION AS4545-B02 / КИТ Х 2 /45+45 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: AS4545-B02
  Должина: 45+45 ЦМ / КИТ х 2
  ден 808,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION AS4848-B02 / КИТ Х 2 /48+48 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION AS4848-B02 / КИТ Х 2 /48+48 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:AS4848-B02
  Должина: 48+48 ЦМ / КИТ х 2
  ден 849,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION AS5551-B02 / КИТ Х 2 /55+50 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION AS5551-B02 / КИТ Х 2 /55+50 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:AS5551-B02
  Должина: 48+48 ЦМ / КИТ х 2
  ден 1.085,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION AS6541-B02 / КИТ Х 2 / 65+40 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION AS6541-B02 / КИТ Х 2 / 65+40 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:AS6541-B02
  Должина: 65+40 ЦМ / КИТ х 2
  ден 1.162,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION DXL38-B01 / 38 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION DXL38-B01 / 38 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: DXL38-B01
  Должина: 38 ЦМ / X1 FLAT (1P)
  ден 747,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION DXL50A-B01 /50 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION DXL50A-B01 /50 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: DXL50A-B01
  Должина: 50 ЦМ / X1 FLAT (1P)
  ден 879,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION DXL68-B01 / 68 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION DXL68-B01 / 68 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: DXL68-B01
  Должина: 68 ЦМ / X1 FLAT (1P)
  ден 1.062,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E33-B02 / КИТ Х 2 / 33+33 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION E33-B02 / КИТ Х 2 / 33+33 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:E33-B02
  Должина: 33+33 ЦМ / КИТ х 2
  За марка на автомобил: HYUNDAI SANTA FE
  ден 354,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E36-B02 / КИТ Х 2 / 35+35 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION E36-B02 / КИТ Х 2 / 35+35 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: E36-B02
  Должина: 35+35 ЦМ / КИТ х 2
  За марка на автомобил: FORD ESCORT
  ден 381,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E36-W10 /35 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION E36-W10 /35 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: E36-W10
  Должина: 35 ЦМ / БРИС.S
  ден 245,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E38-W10 /38 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION E38-W10 /38 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: E38-W10
  Должина: 38 ЦМ / БРИС.S
  ден 215,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E41-B02 (X41E/B02) / КИТ Х 2 / 40+40 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION E41-B02 (X41E/B02) / КИТ Х 2 / 40+40 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:E41-B02 (X41E/B02)
  Должина: 40+40 ЦМ / КИТ х 2
  ден 422,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E51-B02 / 50 ЦМ / КИТ Х 2

  БРИШАЧ CHAMPION E51-B02 / 50 ЦМ / КИТ Х 2


  Бренд: Champion
  Модел: E51-B02
  Должина: 50 цм
  ден 453,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E55-B02 / 55 цм / КИТ Х 2

  БРИШАЧ CHAMPION E55-B02 / 55 цм / КИТ Х 2


  Бренд: Champion
  Модел: E55-B02
  Должина: 55 цм
  ден 771,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION E60-W10 /60 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION E60-W10 /60 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: E60-W10
  Должина: 60 ЦМ
  ден 503,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION K60D-B02 / КИТ Х 2 / 58+50 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION K60D-B02 / КИТ Х 2 / 58+50 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: K60D-B02
  Должина: 58+50 ЦМ / КИТ х 2
  ден 1.239,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION SK51A/B02 / КИТ Х 2 / 50+48 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION SK51A/B02 / КИТ Х 2 / 50+48 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:SK51A/B02
  Должина: 50+48 ЦМ / КИТ х 2
  ден 1.026,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION SK51-C02 / 50 ЦМ / КИТ Х 2

  БРИШАЧ CHAMPION SK51-C02 / 50 ЦМ / КИТ Х 2


  Бренд: Champion
  Модел: SK51-C02
  Должина: 500+500 mm
  ден 991,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION SK60A-C02 / КИТ Х 2 / 60+55 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION SK60A-C02 / КИТ Х 2 / 60+55 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:SK60A-C02
  Должина: 60+55 ЦМ / КИТ х 2
  ден 1.274,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION X38E-B02 / 38 ЦМ / КИТ Х 2

  БРИШАЧ CHAMPION X38E-B02 / 38 ЦМ / КИТ Х 2


  Бренд: Champion
  Модел: X38E-B02 38 цм KIT x 2
  Должина: 380 / 380 mm
  ден 389,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION X41-B01 / 40 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION X41-B01 / 40 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: X41-B01
  Должина: 40 цм
  ден 295,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION X43-B02 / КИТ Х 2 / 43+43 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION X43-B02 / КИТ Х 2 / 43+43 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел:X43-B02
  Должина: 43+43 ЦМ / КИТ х 2
  ден 472,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION X60E-B01 / 60 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION X60E-B01 / 60 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: X60E-B01
  Должина: 60 цм
  ден 387,00
  Слика на БРИШАЧ CHAMPION X70-C01 / 70 ЦМ

  БРИШАЧ CHAMPION X70-C01 / 70 ЦМ


  Бренд: Champion
  Модел: X70/C01
  Должина: 70 цм
  ден 1.030,00
  Слика на ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI

  ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI


  Опис:Спортски варијатор - Multivar MALOSSI 519019
  Содржи: СЕТ ролни од Ø19x15.5mm / 7.2gr, бел федер, клизачи и поклопец. (исто како на сликата)
  Дизајниран од инжинери со големо искуство, направен од робот со голема прецизност и тестиран на тркачка патека
  Наменето е за APRILIA SR50 2004 до 2020 со PIAGGIO машина, PIAGGIO NRG 50, GILERA RUNNER 50, DERBI GP1 50
  Made in Italy
  ден 5.300,00
  Слика на ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ KEEWAY-CPI-GENERIC 50

  ВАРИЈАТОР СПОРТСКИ KEEWAY-CPI-GENERIC 50


  Опис: Спортски варијатор - Multivar MALOSSI 5113363
  Содржи: 2 пара ролни 6HTRoll Ø16x13mm со тежина од 6 и 9gr. бел федер, болц и клизачи.
  Дизајниран од инженери со големо искуство, направен од робот со голема прецизност и тестиран на тркачка патека
  Наменет е за KEEWAY MATRIX, FOCUS, F-ACT, HURICANE 50, CPI OLIVER, GENERIC XOR 50, BAOTIAN 2T, HAMACHI MINARELLI 2T со осовина на радилица Ø16mm
  Made in Italy
  ден 5.300,00
  Слика на ВИОЛЕТОВИ ТЕГЧИЊА ЗА ГИДАН

  ВИОЛЕТОВИ ТЕГЧИЊА ЗА ГИДАН


  Опис: Виолетови тегчиња за гидан
  -Украсни тегчиња, стабилизтори за кормило - тежина 55грама за 1 страна / завтртка М5х55mm
  -Може да се наместат на сите скутери и моторцикли, што внатрешниот отвор на цевката од кормилото е Ø17mm
  -Марка KYOTO, цената е за ПАР
  ден 500,00
  Слика на ГЛЕЦЕРИН BRAKE FLUID BREMBO DOT4

  ГЛЕЦЕРИН BRAKE FLUID BREMBO DOT4


  Тип на производ: Глицерин, течност за кочионен систем - Brake Fluid BREMBO DOT4 500ml.

  ● Погоден кај сите видови моторцикли, скутери и спортски модерни автомобили
  ● Пакување 0,5 литар
  ● Made in Italy
  ден 350,00
  Слика на ГУМА НАДВОРЕШНА 110/90-12 MITAS TOURING FORCE

  ГУМА НАДВОРЕШНА 110/90-12 MITAS TOURING FORCE


  Опис: Надворешна гума 110/90-12 MITAS TOURING FORCE (TUBELESS)
  - Made in Slovenia.
  ден 2.350,00
  Слика на ЗЕЛЕНИ CARBON ТЕГЧИЊА ЗА ГИДАН

  ЗЕЛЕНИ CARBON ТЕГЧИЊА ЗА ГИДАН


  Опис: Зелени Carbon тегчиња за гидан
  -Тегчиња зелена боја, украсни стабилизатори за кормило - тежина 55 грама за 1 страна / завтртка М5х55mm со карбон
  -Може да се наместат на сите скутери и моторцикли, што внатрешниот отвор на цевката од кормилото е Ø17mm
  -Марка KYOTO, цената е за ПАР
  ден 800,00
  Слика на ЗЛАТНИ CARBON ТЕГЧИЊА ЗА ГИДАН

  ЗЛАТНИ CARBON ТЕГЧИЊА ЗА ГИДАН


  Опис: Зелени Carbon тегчиња за гидан
  -Тегчиња со златна боја, украсни стабилизатори за кормило - тежина 55 грама за 1 страна / завтртка М5х55mm со карбон
  -Може да се наместат на сите скутери и моторцикли, што внатрешниот отвор на цевката од кормилото е Ø17mm
  -Марка KYOTO, цената е за ПАР
  ден 800,00
  Слика на КАИШ СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI

  КАИШ СПОРТСКИ APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI


  Опис: Каиш спортски APRILIA-PIAGGIO 50 MALOSSI
  Malossi X SPECIAL belt 6116889, одлична замена за фабрички каиш
  Наменет е за APRILIA SR50 2004 до 2020 со PIAGGIO машина, PIAGGIO NRG 50, GILERA RUNNER 50, DERBI GP1 50
  Made in Italy
  ден 1.450,00
  Слика на КАТАНЕЦ ЗА ДИСК СО АЛАРМ

  КАТАНЕЦ ЗА ДИСК СО АЛАРМ


  Опис: Црн катанец за диск со Аларм се активира при потрес или движење.
  -Користи 2 батерии со големина: ААА
  -Јачина на звук 110dB. Се монтира и заклучува на дискот, со тоа се блокира да се врти тркалото.
  - Содржи 2 клуча и кабел до воланот
  -"BELTA" BLACK DISC LOCK Ø10mm WITH ALARM
  ден 1.950,00
  Слика на ЛАНЕЦ ЗА ЗАДНО ТРКАЛО SFR 520H

  ЛАНЕЦ ЗА ЗАДНО ТРКАЛО SFR 520H


  Опис: Ланец за задно тркало со спојка SFR 520H HEAVY DUTY CHAIN .
  Должина на ланецот 120L доволно е долг за сите мотори што користат 520 ланец
  Идеален за мотори од 125cc до 450cc STREET, MOTOCROSS, ENDURO, CRUISER
  Made in Taiwan
  ден 1.500,00
  Слика на МАСКА ЗА МОТОР СО ФАР DHH SQUARE

  МАСКА ЗА МОТОР СО ФАР DHH SQUARE


  Опис: ЦРНА Маска универзална со 1 фар метално сочиво.
  Користи сијалица 12V 35/35W. Содржи гумени држачи за монтажа на предна вила
  DHH SQUARE HEADLIGHT ASSY, BLACK
  Made in Taiwan
  ден 2.350,00