Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ANCIENT MINERALS

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на МАГНЕЗИУМОВО МАСЛО НА ANCIENT MINERALS ВО СПРЕЈ

  МАГНЕЗИУМОВО МАСЛО НА ANCIENT MINERALS ВО СПРЕЈ


  Магнезиумово масло на Ancient Minerals е високо заситен раствор на магнезиум хлорид и други олигоминерали во прочистена вода. Препорачан од д-р Марк Сиркус, доктор по акупунктура и ориентална медицина, автор на Трансдермалната магнезиумова терапија ( Transdermal Magensium Therapy ), луѓето кои работат во областа на здравството го сметаат Магнезиумовото масло на Ancient Minerals за златен стандард за брзо враќање на нивото на магнезиум во клетките преку кожата.
  ден 520,00