Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  AMIX CARNILEAN 480ML LQD.

  Бренд: Amix

  CarniLean™ e спортски суплемент со максимална ефективност кој придонесува за губење на телесните масти во најкраток можен рок. Моќна комбинација од состојќи со стимулирачки, диуретски, енергетски и термогеничен ефект.
  Шифра: 800028
  ден 1.690,00
  i h

  CarniLean™ e спортски суплемент со максимална ефективност кој придонесува за губење на телесните масти во најкраток можен рок. Моќна комбинација од состојќи со стимулирачки, диуретски, енергетски и термогеничен ефект. Содржи Л-карнитин, кој помага во транспортот на масни киселини во митохондријата каде се конвертираат во брзо пристапна енергија, Аргинин кој предизвикува проширување на крвните садови, го оптимизира протокот на крв во виталните органи, а исто така помага и во процесот на топење на масти, кофеин кој го одржува телото и мозокот активен, при што го намалува заморот, содржи Гуарана, HCA (гарсинија камбоџа), Л-цитрулин, BioPerine, Женшен, Синефрин и витамин Б6.

  Препорачана употреба:

  Земете 25мл (2 супени лажици) 20-30 минути пред физичка активност.

   

  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  CarniLean™ e спортски суплемент со максимална ефективност кој придонесува за губење на телесните масти во најкраток можен рок. Моќна комбинација од состојќи со стимулирачки, диуретски, енергетски и термогеничен ефект. Содржи Л-карнитин, кој помага во транспортот на масни киселини во митохондријата каде се конвертираат во брзо пристапна енергија, Аргинин кој предизвикува проширување на крвните садови, го оптимизира протокот на крв во виталните органи, а исто така помага и во процесот на топење на масти, кофеин кој го одржува телото и мозокот активен, при што го намалува заморот, содржи Гуарана, HCA (гарсинија камбоџа), Л-цитрулин, BioPerine, Женшен, Синефрин и витамин Б6.

  Препорачана употреба:

  Земете 25мл (2 супени лажици) 20-30 минути пред физичка активност.

   

  Ознаки за производ