Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Аминокиселини

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на BCAA 2200 | 200 CAPS

  BCAA 2200 | 200 CAPS


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Bcaas 2.2 гр
  Leucine 1.1 гр
  Bcaa Сооднос 2:1:1
  ден 1.190,00
  Слика на BCAA 2200 | 400 CAPS

  BCAA 2200 | 400 CAPS


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Bcaas 2.2 гр
  Leucine 1.1 гр
  Bcaa Сооднос 2:1:1
  ден 1.890,00
  Слика на BCAAS | 300 GR

  BCAAS | 300 GR


  КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
  Bcaas 5 гр
  Leucine 2.5 гр
  Bcaa Сооднос 2:1:1
  ден 1.190,00
  Слика на GLUTAMINE MICRONIZED | 400 GR

  GLUTAMINE MICRONIZED | 400 GR


  Dymatize® GLUTAMINE MICRONIZED содржи 100% Л-Глутамин!
  Л-Глутаминот се смета за еден од најосновните суплементи во спортот и фитнесот и многу често се користи по секој тренинг.
  ден 1.190,00
  Слика на SUPER PROTEIN AMINO | 345 TABLETS

  SUPER PROTEIN AMINO | 345 TABLETS


  КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
  Протеини 2.9 гр
  ден 1.490,00
  Слика на SUPER PROTEIN AMINO | 500 TABLETS

  SUPER PROTEIN AMINO | 500 TABLETS


  КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
  Протеини 2.9 гр
  ден 1.990,00
  Слика на MUSCLECORE NITRO BCAA PLUS 500GR

  MUSCLECORE NITRO BCAA PLUS 500GR


  MuscleCore® Nitro BCAA е потентен извор на високо квалитетни супер-микронизирани инстантни аминокиселини од разграден ланец (BCAA) во прецизен 2:1:1 сооднос, збогатени со супер микронизиран Л-глутамин и витамин Б6. Nitro BCAA е високо концентриран продукт без полначи и филери.
  ден 1.850,00
  Слика на BETA-ALANINE (CARNOSYN®)CPS.

  BETA-ALANINE (CARNOSYN®)CPS.


  CarnoSyn® е патентирана форма на Бета Аланин. Бета Аланинот е природно оформувачка бета амино киселина која се создава во мускулните ткива како компонента на карносинот.
  Состојки: Бета Алалнин (CаrnoSyn®), желатинска капсула (направена од чист желатин, вода, титаниум диоксид).
  ден 900,00
  Слика на BCAA MICRO INSTANT JUICE 400GR + 100GR FREE

  BCAA MICRO INSTANT JUICE 400GR + 100GR FREE


  Хидролизирани, брзо солубилни
  БЦАА микро инстант џус
  Л-леуцин, л-изолеуцин, л-валин 7000 мг. во доза!
  Ултра 2:1:1 однос
  Нето: 400г.+100 г. гратис
  ден 1.790,00
  Слика на AMINO PILLS 330 TAB

  AMINO PILLS 330 TAB


  Придобивки:
  Содржи веј протеин, хидролизиран протеин од говедско и протеин изолат од соја
  Ги содржи сите 8 есенцијални аминокиселини
  Одличен нутритивен квалитет
  Без масти и шеќери
  ден 1.100,00
  Слика на AMINO PILLS 660 TAB

  AMINO PILLS 660 TAB


  Придобивки:
  Содржи веј протеин, хидролизиран протеин од говедско и протеин изолат од соја
  Ги содржи сите 8 есенцијални аминокиселини
  Одличен нутритивен квалитет
  Без масти и шеќери
  ден 1.850,00
  Слика на L-GLUTAMINE MICRO POWDER 500GR

  L-GLUTAMINE MICRO POWDER 500GR


  Л-глутаминот е најзастапена аминокиселина во телото. Таа сочинува повеќе од 60% од мускулниот аминокиселински базен.
  ден 1.590,00
  Слика на AMINO HYDRO 32 250 TAB

  AMINO HYDRO 32 250 TAB


  Whey Enzimed Hydrolysis Amino Tablets 2000 mg
  ден 1.450,00
  Слика на AMINO HYDRO 32 550 TAB

  AMINO HYDRO 32 550 TAB


  Whey Enzimed Hydrolysis Amino Tablets 2000 mg
  ден 2.500,00
  Слика на CAFFEINE WITH TAURINE COMPLEX 90 CAPS

  CAFFEINE WITH TAURINE COMPLEX 90 CAPS


  200 mg Caffeine Anhydrous + 400 mg Taurine
  ден 550,00
  Слика на ACETYL L-CARNITINE 1000MG 60 TABLETS

  ACETYL L-CARNITINE 1000MG 60 TABLETS


  Acetyl L-CARNITINE
  60 капсули
  60 дози
  73 g нето тежина
  Произведено во Италија
  ден 1.190,00
  Слика на GLUTAMASS POWDER 600 GR

  GLUTAMASS POWDER 600 GR


  Glutamass POWDER е додаток во исхраната со чист Л-глутамин во прав.
  Без вкус.
  ден 1.490,00
  Слика на KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G

  KFD PREMIUM CITRULLINE – 400 G


  Кола-лимета
  Оригинален рецепт за вкус
  Суровини со највисок квалитет
  ден 1.090,00
  Слика на L CARNITINE COMPLEX 90 TAB

  L CARNITINE COMPLEX 90 TAB


  Л-карнитин комплекс
  Согорувач на масти
  Л – карнитин + вит. Б6 + хром
  90 таблети/900 мг
  ден 890,00
  Слика на BCAA JUICE 300GR - MANGO STRAWBERRY

  BCAA JUICE 300GR - MANGO STRAWBERRY


  6000mg BCAA по порција.
  2000mg L глутамин по порција.
  1000mg Citrulline Malate.
  Нема додаден шеќер.
  100% инстант за лесно мешање.
  Најдобриот сочен вкус што некогаш сте го пробале (Манго и Јагода).
  ден 1.090,00
  Слика на BCAA JUICE 500GR - MANGO STRAWBERRY

  BCAA JUICE 500GR - MANGO STRAWBERRY


  6000mg BCAA по порција.
  2000mg L глутамин по порција.
  1000mg Citrulline Malate.
  Нема додаден шеќер.
  100% инстант за лесно мешање.
  Најдобриот сочен вкус што некогаш сте го пробале (Манго и Јагода).
  ден 1.790,00
  Слика на BCAA JUICE ENERGY 500 GR PINK LEMONADE

  BCAA JUICE ENERGY 500 GR PINK LEMONADE


  6000mg BCAA по порција.
  2000mg L глутамин по порција.
  1000mg Citrulline Malate.
  Нема додаден шеќер.
  100% инстант за лесно мешање.
  Најдобриот сочен вкус што некогаш сте го пробале.
  ден 1.890,00
  Слика на BCAA JUICE ENERGY 10.35 GR PINK LEMONADE

  BCAA JUICE ENERGY 10.35 GR PINK LEMONADE


  6000mg BCAA по порција.
  2000mg L глутамин по порција.
  1000mg Citrulline Malate.
  Нема додаден шеќер.
  100% инстант за лесно мешање.
  Најдобриот сочен вкус што некогаш сте го пробале.
  ден 50,00