Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  American Tourister

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - AMERICAN TOURISTER FUNSHINE 66*43*27 CM

  КУФЕР СО 4 ТРКАЛА - AMERICAN TOURISTER FUNSHINE 66*43*27 CM


  Капацитет: 63,5 л

  Тркала: 4

  Материјал: Полиестер

  Димензии: 66*43*27 CM (ширина x висина x длабочина)
  ден 6.250,00