Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Alfa Plam

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ ALFA PLAM

  ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ПЕПЕЛ ALFA PLAM


  Правосмукалка за пепел Alfa Plam

  • 5 слојна заштита
  • Издувен заштитен филтер
  • Усисен заштитен филтер
  • Заштитен филтер за мотор
  • Руфована платнена вреќа
  • Огноотпорно керамичко платно
  • 1200W моќност
  ден 3.490,00