Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  ALCATEL 1054D

  Бренд: Alcatel

  Тип на производ: Мобилен телефон
  Детали : Во спецификација
  Шифра: 100600
  *
  ден 1.399,00
  i h

  ВИДЕО

   

   

  Спецификации на производот
  Модел Alcatel 1054D
  Меморија 4.0 MB/ MicroSD/TransFlash max. 32 GB RAM Memory:4.0 MB
  Екран TN Color 128×160 px (1.8″) 114ppi
  Камера 0.31 MP
  Димензии 108 x 45 x 12.7 mm, vol. 61.7 cm³
  SIM Mini Sim – Regular
  0.0 0
  Рангирајте го производот Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  ВИДЕО

   

   

  Спецификации на производот
  Модел Alcatel 1054D
  Меморија 4.0 MB/ MicroSD/TransFlash max. 32 GB RAM Memory:4.0 MB
  Екран TN Color 128×160 px (1.8″) 114ppi
  Камера 0.31 MP
  Димензии 108 x 45 x 12.7 mm, vol. 61.7 cm³
  SIM Mini Sim – Regular
  Ознаки за производ