Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Alcatel

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на ALCATEL 1 5033D

  ALCATEL 1 5033D

  Не чекајте повеќе за да уживате во Alcatel 1 5033D со најдобра цена .
  ден 3.650,00
  Слика на ALCATEL 1054D

  ALCATEL 1054D


  Тип на производ: Мобилен телефон
  Детали : Во спецификација
  ден 1.399,00
  Слика на ALCATEL 1066D

  ALCATEL 1066D


  Тип на производ: Мобилен телефон

  ● Alcatel 1066D Dual Sim Black,
  ● Класичен мобилен телефон со основни карактеристики и извонредна цена.
  ● Мал и лесен
  ● Задна камера за фотографирање и снимање видеа
  ● Може да се прошири со Micro SD картичка.
  ден 1.099,00